Afrin'de korkunç tuzak deşifre oldu!

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatına ilişkin istihbarat çalışmaları sonucu sinsi bir tuzak deşifre oldu. Terör örgütü PKK/PYD'nin bölgedeki bazı köylerde halka ‘zehirli yemek’ verdiği ortaya çıktı.

Afrin'de korkunç tuzak deşifre oldu!

Köylülerden, Özgür Suriye Ordusu savaşçılarına ‘ikram’ görüntüsü altında içine zehir katılmış yemek göndermelerini isteyen teröristlerin bu talimatı, güvenlik birimlerince fark edildi. Bu nedenle sahadaki birliklere, “Türkiye’den gönderilenler hariç, tüm ikramları geri çevirin” emri verildi. Bunun yanında özellikle ilçe batısındaki yüksek rakımlı arazide tutunamayan PKK, Amanos dağlarını gözden çıkardı.

Yeni Şafak'ın haberine göre, PKK, Afrin dışında ikinci savunma hattı kurma kararı aldı. Yerleşim birimlerinde bu yönde konuşlanan teröristler, her biri gözetleme noktasına çevrilmiş evlere ‘canlı kalkan’ olarak kullanmak üzere sivilleri yerleştiriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bunlarda kendilerini uyanik saniyor. bunu doguda turk askeri yapar. bulunan magara ve inlerdeki yemeklere zehir katip uzaklasilir. sonra gelirsinki iki les. bizden kapmislar
yapar bu ermeni tohumlari kahbelik iclerinde nede olsa sorsan kürt halkinin menfatleri icin yapiyoruz herseyi derler
BÖYLE YALAN HABERLERDE SABAH SABAH ÇEKİLMİYOR.ANLADIK BUNLAR GERÇEKTEN KATİL APONUN TERÖRİSTLERİ,AMA SAVAŞTA OLSA İLKELİ OLUN.ÜLKE YALANLA YÖNETİLMEZ.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler