AK Parti'nin Ordu mitingi boş kalmıştı! İYİ Partililer, Yıldırım mitingi ile Akşener'in mitingini karşılaştırdı

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'in önceki günkü miting durağı Ordu oldu. İYİ Partililer, Başbakan Binali Yıldırım'ın on gün önceki mitingiyle Akşener mitingini kıyasladı. Binali Yıldırım'ın mitinginde alandaki boşluklar dikkat çekmişti.

2015 seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 63 oy aldığı Ordu'da Başbakan Binali Yıldırım 31 Mayıs 2018'de miting düzenledi. Yıldırım'ın mitingine katılımın oldukça düşük olduğu görüldü.

AKŞENER'İN MİTİNGİNE YÜKSEK KATILIM

Ordu'da ilk miting İYİ Parti Lideri Akşener tarafından yapıldı. Akşener'in mitingi adeta gövde gösterisine dönüştü. Mitingi on binlerce kişi izlerken, Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde vatandaşın büyük coşkusu vardı. İYİ Partililer de Başbakan Binali Yıldırım'ın on gün önceki mitingiyle Akşener mitingini kıyasladı.

BAŞBAKAN YILDIRIM'IN MİTİNGİNE BİNE YAKIN KİŞİ KATILDI

Başbakan Binali Yıldırım'ın Ordu mitingi Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde yapılmıştı ve fotoğrafların yanı sıra videolarda da mitingin boş kaldığı gözlenmişti. Mitinge yaklaşık 1000'e yakın kişinin katıldığı belirtilmişti. Akşener'in mitinginde ise Cumhuriyet Meydanı neredeyse tamamen dolarken mitingi alan dışından da takip edenler oldu.

DİĞER ADAYLAR DA GELECEK

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 13 Haziran günü, Cumhurbaşkanı ve AK Parti'nin adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın ise 18 Haziran tarihinde Ordu'da miting yapacağı açıklandı.

Okuyucu Yorumları 98 yorum
Tayyibin mitinge de cevre illerden adam toplamasalar aynı boyle olacak hahaha. Bu gün Denizli mitinginde burası neresi diye bagrıyor ön sırada Ödemiş seninle gurur duyuyor diyorlar :D yazık acıyorum 16 yılda kurduğu sömürü imparatorlugu 30 günde İnce İnce eridi :D
@koraykoral323 sen hayal aleminde dolanmaya devam et 24 haziranda hayallerin kabusa dönüşecek :) ilk turda Başkan Recep Tayyip Erdoğan
@koraykoral323 SEN KENDİNİ BUNLARLA AVUT SEN ÇOK İNCE GELİRSİN STANDART LAZIM TÜRKİYEYE SISKA
@koraykoral323 asparagaslar ile bu kadına oy toplamaya çalışılıyor. tahminim en fazla %7-8 oy oranı belki var belki yok.
cok beklersin cook sende biliyorsun Reis baba hepinize bedel kendinizi avutun olusu bile yetr adamin la :)
@logologo :) ve sen bu dediğine inanıyorsun öyle mi ?
@logologo helal işte bu zeki insan görüyor gerçeği.
@00_gunesh_00 otobüsle gelenlerle mi reis seçildi bu adam dangalak ülkenin %60 ı arkasında reisin bu ne demek biliyormusun her ilin %60 ı demek.
@koraykoral323 bu nasıl bir fantazi la
İnce geliyor, Komatanların apoletlerini sökecek, baş kesen geliyor hazır olun, yatırımları iptal edecek, yokluklara hazır olun.
@elincmustafa2010 ne yatırımı.kıraathanemi.o yapacağı kanal filan sırf yandaşlara rant olacak.sana bana bir şey yok.sen ben direk kıraathanede beleş kek yemeğe gideriz.
@elincmustafa2010 bence ön yargısız bir şekilde yandaş olmayan bir kanalda veya internet te konuşmalarını tam dinle başkalarının yönlendirmelerine kanmadan
ne ekersen onu biçersin...senden olmayanı vatan haini yaptın...ülkeyi böldün...ne bekliyordun..1000000 kişimi...hayaldi gerçek oldu..akp kayboldu...belediyenin binek aracı ile ailece pikniğe gitmelermi dersin..kendi yaptıkları açılışa bunlar chp li şunlar bilmem nereli girmesinler dersen.keser döner sap döner...
@mustafapehlevan08 dönmez yavrum bitti o iş. parlementer sitemde %23 oy alan chp nin iktidar olmsı Devlet bahçeli ve Reis tarafından ilelebet engellendi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler