Bakan'ın gözleri önünde kürsüye yığıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun davetli olarak katıldığı Bursa’daki iftar programında Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu, konuşma yapmak üzere geldiği kürsüde rahatsızlanarak yere yığıldı. 2014 yılında kalp rahatsızlığı sebebiyle ameliyat olduğu belirtilen Gençoğlu’na ilk müdahaleyi salondakiler yaptı. Kürsünün hemen yanındaki sandalyeye oturtulan Gençoğlu’na su verildi.

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin (BAL-GÖÇ) Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlediği iftar programına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun yanı sıra protokol ve dernek üyeleri katıldı.

Programda konuşma yapmak üzere kürsüye gelen Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu,konuşmasına başladıktan yaklaşık 1 dakika sonra kürsüye yığıldı. 2014 yılında kalp rahatsızlığı sebebiyle ameliyat olduğu belirtilen Gençoğlu’na ilk müdahaleyi salondakiler yaptı.

Kürsünün hemen yanındaki sandalyeye oturtulan Gençoğlu’na su verildi. 5 dakikadinlenen Gençoğlu,yaptığı konuşmada, "Rahatsızlığım sebebiyle sendrom yaşadım.Kusura bakmayın. BAL-GÖÇ’ümüzün düzenlediği iftar programında sizlerle olmak mutluluk verici" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yalakalığında bir sınırı olmalı değilmi
Olur ole seyler gecmis olsun.
bu ne biçim başlık. orda bakan olunca sanki....töbe yarabbi.böyle haber olmaz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler