Balkonda seks skandalı... Üstelik güpegündüz!

İspanya'nın Salamanca kentinde yaşayan bir çift, güpegündüz evlerinin balkonunda seks yaptı.

İngiliz The Sun gazetesinde yer alana habere göre; çiftin, evlerinin balkonunda seks yaparken çekilen görüntüleri, Telecinno ve Antena 3 gibi ulusal İspanyol televizyonlarında yayınlandı.

Haberlerde, çiftin Portekiz Bulvarı’na bakan evlerinin bulunduğu bölgede yaşayanların, güpegündüz yaşanan bu skandaldan çok rahatsız olduğu ifade edildi.

Haberde, çiftin yüzü kameraya dönük olmadığından görüntülendiğinin farkında olmadığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
İşte haber. Yazın gidin Akdeniz tarafına her yerde böyle görüntü var. En önemlisi, SİZENE BANANE..
@kzykpy ben akdeniz ve ege kıyılarında yaşıyor ve tatil yapıyorum. böyle görüntü görmedim. yalan yazmışsın.. öpüşen olabilir. ama bu kadarı yok..
@triko333 .. merak buyurma bende ege kıyısındayım, Öpüşmek neki onu caddede de parktatada yaparsın, bizimde gördüklerimiz var, havadan sallamıyoruz.
neyle kıyaslama yapıyorsunda sen bana yalancı diye hitap ediyorsun, ege kıyısında doğma büyüme ve 37 yaşındayım, görmediğim bilmediğim birşey yazmadım olan neyse onu yani gördüklerimi yazdım. esas sende görüpte böyle birşey yok diyerek gerçeği saklayan biri olarak sende yalancısın. Ulan adamın balkonunu yani evini bir kenara bırak parkta bile gördüm, esas yalancı sensin.
MAŞALLAH DEMEK LAZIM ADAM GÜNEŞLİ HAVAYI BULMUŞ FERAH FERAH POMPALIYOR :D YANI BU DURUMU KINAYANLAR O DURUMDA ORADA OLSANIZ O HATUN SİZE VERSE BACIMSIN MI DİYECEKSİNİZ.. :):) EĞER DİCEK VARSA ERKEKLİĞİNDEN ŞÜPHE EDERLE BİZE BURDA ANLATMAYIN..
@dersimlii_2016 helallll
iyi yapmış zorla vettenin ğönlü çekmiş oda ikramı ğeri çevirmemiş ber mehteri ğitdin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler