Çerkezköy’de polis dehşet saçtı

Çerkezköy'de cinnet geçiren bir polis, kendisine ait beylik tabancasıyla eşini, kayınvalidesini yaralarken, kayınpederini kafasından vurarak öldürdü.

Olay Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi İstasyon Mahallesi Ergin Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre polis memuru olan Salih P.'nin eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S. ağır yaralanırken, kayınpederi Selim S. ise olay yerinde hayatını kaybetti.

Sivas'tan bir buçuk ay önce Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi Emniyet Müdürlüğüne tayin olan polis memuru Salih P. dün saat 18.45 sıralarında evde belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışmada dehşet saçtı.

Tartışmanın ardından sinirlerine hakim olamayan Salih P.Kendisine ait tabancayla, polis memuru olan eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S.'yi ağır yaralarken, kayınpederi Selim S.'yi ise kafasından vurarak öldürdü.

Aynı zamanda Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosunda çalışan polis memuru Diler P. olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılırken, olayda ağır yaralanan Kayınvalide Yüksel S., kayınpederi Selim S. ve 1.5 yaşındaki çocuğunu rehin aldı. Olay yerine giden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve Salih P.'nin meslektaşları cinnet geçiren polis memurunu ikna çabaları sonuç vermedi.

Salih P. olaydan yarım saat sonra rehin aldığı 1.5 yaşındaki çocuğunu balkondan polislere sağlıklı bir şekilde teslim ederken, 8 yaşındaki diğer erkek çocuğu ise olay esnasında komşusuna kaçtı.

Bir türlü ikna olmayan Salih P.'yi almak için Polis ekipleri itfaiye ekibinin merdiveni yardımıyla eve girmeye çalıştı. Teslim olmamak için direnen Salih P. yaraladığı kayınvalidesi Yüksel S.'yi de balkondan itfaiye merdiveni yardımıyla polis ekiplerine teslim etti.

Ağır yaralanan Yüksel S. Sağlık ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırıldı.Yaklaşık 3 saat boyunca meslektaşlarına direnen Salip P. için Tekirdağ'dan Özel Harekat polisleri takviye istendi. Evin kapısını kırarak içeri giren Özel Harekat polisleri kayınpederini öldüren, eşini ve kayınvalidesini ağır yaralayan Salip P.'yi etkisiz hale getirdi. Salih P. geniş güvenlik önlemleriyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Cumhuriyet Savcısı Yüksel Savcı olay yerinde inceleme yaparken, hayatını kaybeden Selim S. İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bunlar hep genelde kendi evi ile annesinin babasının evini birbirine karıştıran ayırt edemeyen ve anne babasının çenesini kendi evine taşıyan türk kadınlarının huyundan oluyor. hepsi demiyorum elbette ama %80 türk kadını böyle. bir türlü anne baba evi ile kendi avini birbirinden ayıramıyor. sonrada koca cinnet geçiriyor laflardan sözlerden müdahalelerden dolayı. Adama acıdım. Ama öldürmek yaralamk yerine ceketini alıp , ne haliniz varsa görün, allahınızdan bulun deyip çıkıp gitseydi keşke. erkeklerde yokmu, onlarda öyle anne babasının lafı ile evdeki geline ikinci sınıf davranan. ama daha az
Polisi canından bezdirmişlerdir kaynana kayınbaba karısı polisi köle gibi kullanmaya kalkmışlardır polisde cinnet geçirmiştir. en iyisi kaynana kayınbabadan uzak duracaksın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler