Sorular

/

Aile-Çocuk

/

Ergenlik

misafir
ordinaryüs

Rüyada yeşil yılanın bizi sokması

0 0    değerlendirin
 
Cevaplar :
misafir
ordinaryüs
1 hafta önce
nalangezer
ilgili

üyada yeşil yılan görmek, düşmanlarının artacağına, çevresinde art niyetli, kinci ve kıskanç insanlar bulunacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, düşmanlarını teker teker alt edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasındaki dayanışmayı, birliği, bütünlüğü, kardeşliği, uyumu ve barışı bozmak isteyen kişilerin olacağına delalet eder.

Rüyada Küçük Yeşil Yılan Görmek
Rüyada küçük yeşil yılan gören kişinin, sağlık konusunda ciddi sıkıntıya, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, iyi haberler alacağına delalet eder. Rüya sahibinin yardıma muhtaç birisine yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Yavrusu Görmek
Rüyada yeşil yılan yavrusu gören rüya sahibinin, işlerine yoğunlaşacağına, üzerinde çok fazla çalıştığı işlerden olumlu sonuçlar elde edeceğine işarettir. Kişinin yaptığı hatalardan döneceği ve ailesiyle iyi geçineceği manalarına gelir.

Rüyada Evde Yeşil Yılan Görmek
Rüyada evde yeşil yılan görmek, kişinin kısa zaman içerisinde maddi kazanç elde edeceğine, bu maddi kazancını işine yatırarak işini dahada çok büyüteceğine, maddi olarak sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürdüğünü Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre, rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, mutluluğu ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Soktuğunu Görmek
Rüya tabiri yorumcularına göre, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir.

rüyada yeşil yılan görmek
Rüyada yeşil yılan görmek, kişinin hayatında bulunan insanların kötü niyetli olacağı demektir. Rüya sahibinin yakın bildiği dostlarından kazık yiyeceğine, eskisi kadar insanlara güvenmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Kovaladığını Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre, rüyanın sahibine karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına yorulur.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçtığını Görmek
Rüyayı gören kişinin, kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada Yeşil Yılan Tuttuğunu Görmek
Rüyayı gören kişinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğine delalet eder.

1 hafta önceDükkandaki Ürünler


Tüm Ürünler

Aile-Çocuk kategorisindeki diğer sorular

 

Cevap Sayısı : 0
misafir - 6 gün önce
Cevap Sayısı : 2
misafir - 1 hafta önce
Cevap Sayısı : 1
misafir - 1 hafta önceİletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir