Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Mobil hattına çok para ödediği için, kendisini çaresiz hisseden KOBİ’nin dünyası nasıl değişti?

Mobilin dünyadaki yükselişi, herkesi olduğu gibi, işletmeleri de yenilikleri takip etmeye yönlendiriyor. Peki KOBİ’lerin dünyasına artık daha fazla girmeye başlayan mobilde, doğru hamleyi yapmak nasıl mümkün olabilir?

Doğan Bey’in, mobili kullanarak işletmesinin dünyasını nasıl değiştirdiğini görmek için sayfayı aşağı doğru kaydırın.

Doğan Bey, internetin gücüne inanan, işini geleceğe taşımak isteyen bir işletmeci. Bu çağda herkes telefonuyla yaşarken, kendisinin de bundan geri kalmaması gerektiğini biliyor ve dünyasını değiştirmek için adım atıyor.

Mobili işletmesinde daha sık kullanmaya başlayan Doğan Bey, gelecek planlarını, bunu göz önünde bulundurarak kurgulamaya başlıyor.

Doğan Bey, yenilikleri ve kampanyaları da elinden geldiğince takip ediyor. KOBİ’ler için özel olarak hazırlanmış olan çeşitli kampanyaları araştıran Doğan Bey, iş yerinde bir mobil hat kullanması gerektiğini biliyordu. Kullanacağı mobil hattın da deneme süresi olması gerektiğine ve memnun kalmazsa cayma hakkının olması gerektiğine inanıyor.

Doğan Bey’in hizmetlerini müşterilerine duyurmakta da yaşadığı bir takım sıkıntılar vardı. Aslında birçok insanın kolayca ilgisini çekecek ürün ve hizmete sahipti, ama bunları duyuramadıktan sonra ne anlamı vardı ki?

Kendisine uygun iş yeri tarifelerinden yeni bir hat alarak kullanmaya başlayan Doğan Bey, yeni iş yeri telefonu sayesinde iletişim giderlerinde ciddi bir tasarruf sağladı. Üstelik bu hizmeti ilk 2 ay boyunca ücretsiz kullandı ve daha sonra hizmetten memnun kalınca Mobil İşyerim Süper paketiyle ayda sadece 29 TL’ye kullanmaya devam etti. 4 GB internet, her yöne 1.000 dakika ve 1.000 SMS’iyle birlikte, bu paket gerçekten çok zengindi!

Hemen tıklayın, kampanyaya katılın, sizi arayalım.
.