Bankacılıkta Yeni Akım: Bankam dijital, işlemlerim sade ve kolay olsun.
Bugün, dünden daha hızlı, daha dolaysız. Artık ne bol bol vaktimiz ne de detaylarla uğraşma lüksümüz var. Bugünün şartlarında “En uygun bankacılık hizmetini nasıl alabilirim?” sorusunun cevabı ise net; dijital bankacılık. Dijital bankacılığın en önemli avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;
Kaydır

Şubesizlik

Dijital bankacılığın en önemli özelliği tabii ki zaman ve mekân fark etmeden işlem yapma kolaylığı. Böylece banka şubesine gitmeden dilediğin yerde banka hesabını açabilir ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Mesai Saatleri Dışında İşlem Yapabilmek

Dijital bankacılık müşterisiysen altın ve döviz alım satımı gibi işlemleri hafta içi her gün her saatte yapmak senin için imkânsız olmaktan çıkıyor.

Masrafsızlık

Diğer önemli avantajı ise masrafsız oluşu. Dijital bankalar şubesiz çalıştığı için düşük maliyetli, masrafsız ama hızlı ve pratik hizmet sunabiliyor. Dijital banka müşterisiysen EFT/Havale işlemleri için masraf ödemez, hesap işletim ücreti gibi ek masraflarla karşılaşmazsın.

Ortak ATM’leri Ücretsiz Kullanabilmek

Bir diğer avantaj da tüm ortak ATM’leri ücretsiz kullanma kolaylığı. Dijital bankacılık sayesinde tüm ortak ATM’ler gece gündüz senin oluyor.

ŞİMDİ SEN DE ZOR OLANDAN KOLAYA KARMAŞIKTAN SADE OLANA GEÇ

Türkiye’nin ilk dijital katılım bankası Senin Bankan’a geç, rahat et.

.