Ebru Şallı Cem Yılmaz'la Olan Aşkı Hakkında Flaş Açıklamalarda Bulundu!Neler Söyledi?

Platesçi Ebru Şallı İle Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Aşkı İlk Kez Bodrumda Ortaya Çıkmıştı Ebru şallı İlişkisi Hakkında İlk Kez Konuştu Neler Söyledi Neler

Ebru Şallı Cem Yılmaz'la Olan Aşkı Hakkında Flaş Açıklamalarda Bulundu!Neler Söyledi?

Cem Yılmaz ile en son Bodrum'da tatilde olan Ebru Şallı İstanbul'a döndü ve gazetecilerin sorularını cevapladı.

Sinan Akçıl'la sürpriz bir şekilde ayrılan Ebru Şallı, Cem Yılmaz ile birlikte yeni bir aşka yelken açtı. Cem Yılmaz'la birlikte gittikleri Bodrum tatilinden iş için dönmek zorunda olan Şallı, Bebek'te görüntülendi. Gazetecilerin Cem Yılmaz'la ilgili sorduğu sorulara cevap vermek istemeyen Ebru Şallı, kısa kısa cevaplar verdi.

Şallı, Cem Yılmaz'la ilgili sorulara; "Arkadaşlar, ilişkimizde bir sorun yok, gayet iyi. Bu ilişki hakkında da çok konuşmak istemiyorum. Benim konuşmam doğru olmaz. Bu ilişkiyle ilgili fazla konuşmamam gerekiyor. Kesin konuşmam için daha çok erken" şeklinde cevap verdi.

Sinan Akçıl ile yaşadığı uzun ilişkiyi noktalayan Ebru Şallı, ters köşe yaparak Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bodurm'da yaptığı tatilin ardından soluğu İstanbul'da alan Şallı, ayak basar basmaz gezetecilere yakalandı.

"KONUŞMAMAM GEREKİYOR"

Şallı, saç bakımı için gittiği Bebek sahilinde dinç görüntüsüyle dikkat çekti. Ortalığı kasıp kavuran Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk hakkında net bir açıklama yapmaktan çekinen güzel, "Arkadaşlar, ilişkimizde bir sorun yok, gayet iyi. Bu ilişki hakkında da çok konuşmak istemiyorum. Benim konuşmam doğru olmaz. Bu ilişkiyle ilgili fazla konuşmamam gerekiyor. Kesin konuşmam için daha çok erken." şeklinde kaçamak yanıtlar verdi.

Ebru Şallı, "Cem Yılmaz konuşmanızı yasakladı mı?" sorusuna ise gülerek cevap verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
normal,alıştık hayırlısı
Cem yılmaz akıllı adam. Kalkıp 18 lik kafası az basan şuursuzlarla vakit geçireceğine kendi gibi birini bulmuş. Allah tamamına erdirsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler