Emekli imam camide fuhuş yaparken yakalandı

Uzun yıllar Konya Selçuklu'da imamlık yapan ve ardından emekli olan Y.Y.'nin gönüllü olarak müezzinlik yaptığı camide yardıma muhtaç kadınlarla para karşılığında ilişkiye girdiği iddia edildi. Cemaat, Kur’an kursuna giden çocukların ihbarıyla durumdan haberdar oldu. Bazı cemaat üyeleri müezzini, kadınları camiye alırken cep telefonlarıyla görüntüleyip olayı müftülüğe bildirdi. Müftülüğün, fuhuş yaptığı iddia edilen Y.Y.’nin müezzinlik yapmasına yasak getirildiği öğrenildi.

Emekli imam camide fuhuş yaparken yakalandı

Habertürk’ten Zafer Samancı’nın haberine göre cemaat, Kur’an kursuna giden çocukların ihbarıyla durumdan haberdar oldu. Bazı cemaat üyeleri müezzini, kadınları camiye alırken cep telefonlarıyla görüntüleyip olayı müftülüğe bildirdi.

"ŞİMDİ UMREYE GİDECEĞİM, BUNLARLA KAFAMI MEŞGUL ETMEK İSTEMİYORUM"

Müftülüğün, fuhuş yaptığı iddia edilen Y.Y.’nin müezzinlik yapmasına yasak getirildiği öğrenildi. Camiden uzaklaştırıldığını kabul eden Y.Y. ise “Bir şey söylemek istemiyorum. Uzaklaştırıldım, 1 aydır camiye girmiyorum. Şimdi umreye gideceğim, bunlarla kafamı meşgul etmek istemiyorum” dedi.

60 yaşındaki Y.Y.’nin biri resmi nikahlı iki eşi ve 6 çocuğu var.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
yüzünü neden kapatırsınız bilmem açında millet şerefsiz görsün....
@plasiyer2 Adamlar yiyip içip azıyor
umre ye günah çıkarmaya mı gidiyorsun boşa gitme o mübarek topraklara sen en iyisi bir kiliseye git papaza 5 dolar ver günahlarını orada çıkart kiliseye yardımda bulunmuş olursun yobaz din tüccarı
Basit işlerle uğraştırmayın imamı Umreye gidecekmiş p...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler