Emre Uslu hakkında soruşturma başlatıldı

Dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle firari FETÖ şüphelisi Emre Uslu hakkında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı. Kazanın ardından FETÖ şüphelisi firarı Emre Uslu, Twitter'da, ''Denizli Başsavcısı binlerce masum kadın çocuk genci içeri tıktı. Üstüne kamyon devrilmiş ölmüş. Yaşasın zalimler için cehennem... '' mesajını paylaşmıştı.

Emre Uslu hakkında soruşturma başlatıldı

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper sabah cezaevine giderken, yan yoldan çıkan hafriyat kamyonunun sol yanından çarpıp üstüne devrildiği makam aracında yaşamını yitirmesi sonrasında, firari FETÖ şüphelisi Emre Uslu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar üzerine Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Uslu hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Kazanın ardından FETÖ şüphelisi firarı Uslu, Twitter'da, ''Denizli Başsavcısı binlerce masum kadın çocuk genci içeri tıktı. Üstüne kamyon devrilmiş ölmüş. Yaşasın zalimler için cehennem... '' mesajını paylaşmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
emre şerefsizi,sen 15 temmuz gecesi şehit olan masum vatandaş,polisler için ne diyorsun.
@bilalbozan sayeniz de oldu; sizin 15 yıl boyunca her istediklerini vermeniz sayesinde, orduyu dağıttılar sayenizde, tüm gizli sırları abd ye verdiler sayenizde, devletin tüm kurumlarını sayenizde ele geçirdiler, devleti sayenizde soydular, tek birşey kalmıştı artık devletin sahibi olmaktı, öldürmeye sıra size gelince mi anladınız bunlar vatan haini!! hayır işinize öyle gelmişti. çünkü siz de ülkeyi ele geçirmek diktatörlük istiyodunuz, siz de onları kullandınız, yani silerin de onlardan farkı yok. bakalım sıra size ne zaman gelecek.. allah büyük yarına bırakır da yanına bırakmaz
@bilalbozan mit göreve kurşunun parası bizden her haine emreye bir kurşun versin mit yoksa bu iş böle gitmez.
@zeyneltoptas çok basit beyinlisin feto örgütünün teşkilatlanması 1950 yıllara kadar gider. chp genel sekreteri kasım gülek ile feto nun boy boy fotoğraflarını internetten bulabilirsin.
@zeyneltoptas şimdi de siz mi sahip çıkıyorsunuz
@zeyneltoptas Sen kimsn hatsiz iftira atıyosun savcılık harekete geçeçek senin içinde yazdım bimere
İşte Allah ne büyük ki her iki tarafı da birbirine yedirtiyor. çünkü her iki tarafta dibine kadar suçlu
@zeyneltoptas ALLAH O kadar büyük ki zeytin kadar beyninle senin bile yaşamana olanak sağlıyor
@suatsesiguzel demek sen de o suçlulardansın, gocunduğuna göre. sizin gibileri ne kurtarır cehenneme hazırlan,
ERGENEKON BALYOZ DAVALARINDA BUNLARIN SAHTE BELGELERI ILE ALGI OLUŞTURAN IL IL ILÇE ILÇE DOLAŞTIRIP KONFERANS VERDIREN AKP LI GERCEK FETOCU BELEDIYE BASKANLAR NEDEN ICERI ALINMIYOR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler