Aramızda kalsın 14. bölüm fragmanı - Aramızda kalsın yeni bölüm fragmanı

Aramızda Kalsın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Aramızda Kalsın yeni bölümünde Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla zor duruma düşer.

Son güncelleme: 25 Aralık 2013 14:03
Aramızda kalsın 14. bölüm fragmanı - Aramızda kalsın yeni bölüm fragmanı

yayınlandı. Aramızda Kalsın ünde Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla zor duruma düşer. 

Aramızda kalsın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Aramızda Kalsın'ın yeni bölümü, 26 Aralık akşamı yiciyle buluşacak. 

Aramızda Kalsın dizisinin yeni bölümünde, Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla  büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır. Bahattin dükkana giren hırsızların bulunması için sağa sola koştururken,  gençler de korku içinde “tanıdık” hırsızı  bulmaya çalışır.  Gençler polisle yarış halinde, hırsızı polisten önce bulmak için and içerler.  

Aramızda Kalsın 14. bölümünde, Hüsne, hırsızın peşine düşer. Hırsızı bulmak için and içenler arasında biri daha vardır: Hüsne. Hüsne, her zamanki gibi kendince yöntemlerle hırsızın peşine düşer. Ama halalarla birlikte bir handa kapalı kalınca olanlar olur.

Aramızda Kasın yeni bölümde, Yadigar’ın kızı Yaren’in okulda temsili vardır ve babasızlık küçük kızı fazlasıyla etkilenmektedir. Yadigar, Yaren’in gösterisine tek başına gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.

Emanetin sırrı çözülecek mi?
Aramızda Kalsın 14. bölümde, Behiye ise, oğlu Ali’ye haksızlık yapıldığını  düşündüğü için,  Yadigar’ı bulup ona gerçeği söyleme kararı verir. Artık emanet sırrı, hızla çözülmeye başlamıştır…

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir