Bugünün Saraylısı 7. bölüm ( Yeni bölüm) fragmanı

Bugünün Saraylısı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bugünün Saraylısı yeni bölüm 21 Aralık Cumartesi günü atv'de izleyicisiyle buluşacak.

Son güncelleme: 17 Aralık 2013 11:03
Bugünün Saraylısı 7. bölüm ( Yeni bölüm) fragmanı

yayınlandı. Bugünün Saraylısı 21 Aralık Cumartesi günü 'de izleyicisiyle buluşacak. 

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

​BUGÜNÜN SARAYLISI 6. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Bugünün Saraylısı son bölümde, Ayşen ve Savaş arasındaki yakınlaşma herkesin dikkatini çekmeye başlar. Fatih ve Savaş arasındaki Ayşen kavgası kızışır. 
Bugünün Saraylısı 6. bölümde, Fatih'in suçlamalarıyla öfkelenen Savaş büyük bir aşk oyunu oynar ve Ayşen'in kafasını iyice karıştırır. Ancak bu kez oynadığı oyundan kendisi de etkilenecektir. 

Bugünün Saraylısı son bölümde, Ata ve Üftade arasında kopan ve bütün aileyi saran büyük kavga ise yalıda fırtınalı günleri başlatır. Rezzan'ın organize ettiği büyük müzayede Savaş'ın Ayşen'e doğru attığı büyük bir adıma dönüşür. 

Bugünün Saraylısı son bölümde, Savaş'ın Ayşen'in peşinde olduğundan artık emin olan Üftade bu durumu kullanmak için harekete geçer ve Ayşen'i adeta yeniden yaratır. Ayşen yüzünden çok gergin olan Neslihan ve Savaş arasında patlayan büyük kavga Feride'nin hamlesiyle rayından çıkar ve büyük bir skandal haline gelir.

BUGÜNÜN SARAYLISI DİZİSİNİN KONUSU
Bugünün Saraylısı kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Bugünün Saraylısı statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir