Çalıkuşu son bölüm - Çalıkuşu 11. bölüm

Çalıkuşu 11. bölüm Kanal D'de 10 aralık Salı günü yayınlandı. Çalıkuşu 11. bölüm, dün gece izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu son bölümü, takipçilerini ekrana kilitledi.

Son güncelleme: 11 Aralık 2013 14:49
Çalıkuşu son bölüm - Çalıkuşu 11. bölüm

">11. bölüm 'de 10 aralık Salı günü yayınlandı.  Çalıkuşu 11. bölüm, dün gece yiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu son bölümü, takipçilerini ekrana kilitledi. 

Çalıkuşu Son Bölümde Kamran, Feride'ye ona karşı olan tüm duygularını söyledi. 

Çalıkuşu 11. bölümde, Kamran, sevdiğini söylemek için, Feride'nin arkasından Tekirdağ'a kadar gider. Ancak Feride, duygularını kendisine açan Kamran'a inanmaz.

Çalıkuşu 11. bölümde Feride, yalnız, yaralı bir kuş gibidir. Teyzeleri Ayşe Hanım’ın Feride ile ilgili planları Kamran’ı çileden çıkarır.

Çalıkuşu son bölümde Kamran’dan vazgeçmeye niyeti olmayan Neriman da Tekirdağ'a doğru yola çıkar. Çalıkuşu'nda Necmiye'nin nikah günü gelir çatar. Feride'nin Selim'le nikahlı olduğunu öğrenen Seyfettin Bey huzursuz ve düşüncelidir. Bu durumu düzeltmek için bir çare arar. Feride başına gelenleri öğrenince ne yapacaktır?

Çalıkuşu 11. bölümde türlü oyunlarla yaşamını sürdüren Selim, bir kez daha kadı ile karşı karşıyadır. Sahte nikahı ortaya çıkınca, yeni bir planla kendini aklamaya çalışır.

Çalıkuşu son bölümde İzni biten Feride mektebe döner. Onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu sürprizle belki gözyaşları artık dinecek, belki de aşk kapısını sonsuza kadar kapatacaktır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir