Fatih Harbiye son bölüm izle Fatih Harbiye 21. bölüm izle

Fatih Harbiye dün yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Fatih Harbiye son bölüm izle Fatih Harbiye 21. bölümde Macit ve Neriman arasında neler oldu?

Son güncelleme: 2 Şubat 2014 18:41
Fatih Harbiye son bölüm izle Fatih Harbiye 21. bölüm izle

Fox TV'de yayınlanan Fatih Harbiye son bölüm izleyicileri ekran başına topladı. Fatih Harbiye son bölümünde Macit'i geri kazanan Neriman, aşkını yaşayabildiği için mutluydu. Fatih Harbiye son bölüm linkini haberimizde bulabilirsiniz

Fatih Harbiye son bölüm izle

Fatih Harbiye 21. Bölümde Neler Oldu

Uzun uğraşlar sonucu Macit’i yeniden kazanan Neriman, aşklarını doyasıya yaşamaya kararlıydı. Macit, gölge gibi sürekli karşılarına çıkan Şinasi’ye artık dur deme vaktinin geldiğini düşündü. Pelin ise Macit’ten vazgeçmeyeceği gibi FatihHarbiye son bölümde yeni planlar üzerine çalışmaya başladı. Aslı, vicdanının sesine doğru giderken, Fatih Harbiye son bölümde Şahika’nın büyük sırrı gün yüzüne çıktı.

Fatih Harbiye 21. Bölüm Fragmanı

Fatih Harbiye 20. Bölüm Fragmanı

Geçmişin hesabını Macit'ten sormaya kalkan Neriman, hiç de tahmin etmediği bir karşılık alır. Bu sefer Neriman'ın işi zor gibi gözüküyor. Yaşadığı tüm sıkıntılarının faturasını Neriman'a kesen Pelin, ortaya çıkan oyunu sonrası Macit'in gözünden daha da düşmeyi başarır.

Fatih Harbiye 19. Bölüm Fragmanı

Pelin'in Fatih'e gelerek Şinasi'ye yaptığı ziyaret gerilime sebep olurken, Pelin'in sunacağı teklife karşılık Şinasi'nin vereceği tepki ise merak konusudur. Harbiye tarafından gelen olumsuz tepkilerle savaşmak zorunda kalan Neriman ve Macit, en büyük desteği aşklarından almaktadırlar.

Fatih Harbiye 18. Bölüm Fragmanı

Macit'in, Cihan'a yardım eli uzatmasına Şinasi ve Neriman'ın nasıl tepki vereceği merak konusuyken, Şinasi'nin evinde Neriman'ı gören Macit ise çılgına döner. Şahika, başlarına gelen bu olay karşısında durumu nasıl toparlayacağını düşünürken, Macit, Pelin'in oyunlarını çözmek üzeredir.

Fatih Harbiye 17. Bölüm Fragmanı

Neriman ve Faiz bey, davetsiz gelen misafir karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez. Selim beyin ziyaretinin sebebini öğrenen Neriman'ın vereceği tepki ise merak konusudur. Neriman'ın yokluğu Şinasi'ye ilham kaynağı olurken, Macit, babasına rağmen, Neriman'a olan aşkını yaşamaya kararlıdır.

Fatih Harbiye 16. Bölüm

Fatih Harbiye’nin 16. Bölümünde; Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır. Şinasi’yi üzmekten korkan Neriman, kendi vicdanını rahatlatacak bir sebep bulur. Babasının rest çekmesi ile kendini mutsuz hisseden Macit, soluğu Neriman’ın yanında alır. Birlikte bir gün geçirmek isteyen Macit’in teklifi üzerine Neriman’ın vereceği cevap merak edilirken Fatih, yine beklenmeyen bir misafir ile altüst olacaktır...

Fatih Harbiye'ye yeni oyuncu

Fox Tv'den Show Tv'ye geçen "Fatih Harbiye" dizisine sürpriz bir isim katılıyor.

Sertab Erener'in de vokalistliğini yapmış olan ve Amerika'da yaşamını sürdüren Emre Yılmaz diziye Özgür karakteri ile katılıyor.Özgür dizide Macit'in Amerika'daki ev arkadaşı rolünde ve Macit gibi oldukça zengin biri olacak.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir