Güneşi Beklerken 25. bölüm - son bölüm - yayınlandı

Güneşi Beklerken 25. bölüm yayınlandı. Güneşi beklerken son bölümde, Zeynep ile Kerem arasında Zeyker fanatiklerinin merakla beklediği özel anlar yaşandı.

Son güncelleme: 26 Aralık 2013 16:03
Güneşi Beklerken 25. bölüm - son bölüm - yayınlandı

yayınlandı. Güneşi beklerken de, Zeynep ile Kerem arasında Zeyker fanatiklerinin merakla beklediği özel anlar yaşandı. 

Güneşi Beklerken 25. bölüm, 22 Aralık Pazar akşamı seyirciye merhaba dedi. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, son bölümüyle yine nefes kesti. 

Güneşi Beklerken 25. bölümde, Zeynep ile Kerem arasında Zeyker fanatiklerinin merakla beklediği özel anlar yaşandı. 

Güneşi Beklerken son bölümde, Kerem’in itirafı Zeynep’i şok eder. Kerem ise aylardır içinde sakladığı büyük bir yükten kurtulmuştur. Fakat aynı şey, ne Barış ne de Melis için geçerli değildir. Barış terk edilmenin acısını yaşarken, Melis utancından yerin dibine girer. Onu eve hiç ummadık bir isim bırakır ve teselli etmeye çalışır. 

Güneşi Beklerken son bölümde, Barış, her zaman ki gibi Kerem’e gelir ve ondan yardım ister. Zeynep’in Barış’ı terk ettiğini öğrenen Kerem, buna kendi itirafının neden olduğunu düşünür. Fakat Barış kolay vazgeçecek gibi değildir. Zeynep’in gönlünü kazanmak için her yolu deneyecektir.

Güneşi Beklerken 25. bölümde, Zeynep’teki değişiklik Yağmur’un gözünden kaçmaz. Zeynep, Kerem ile aralarında geçenleri bir tek ona anlatır. Kendi bile hala kabul edememiştir yaşadıklarını. Yağmur ne kadar ısrar etse de Zeynep, ne Kerem’in aklını karıştırdığını ne de ona karşı hissettiklerini kabul etmez. Zeynep kurtuluşu okula gitmemekte bulur. Kerem de bir tek Can ile dertleşebilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir