Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı - Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle

Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi beklerken yeni bölümde, Zeynep ve Kerem, ıssız bir kulübede, bir kez daha baş başa kalacak.

Son güncelleme: 28 Aralık 2013 09:41
Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı - Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle

- Güneşi Beklerken fragmanı yin Mynet'te sizlerle

Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi beklerken yeni bölümde, Zeynep ve Kerem, ıssız bir kulübede, bir kez daha baş başa kalacak.

Güneşi Beklerken 26. bölüm, izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölüm, 29 Aralık Pazar günü yayınlanacak. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, yine büyük heyecana sahne olacak.

Güneşi Beklerken 26. bölümde, Zeynep ve Kerem, ıssız bir kulübede, bir kez daha baş başa kalıyor. Zeynep, Kerem’e olan duygularını kabul etmeye hazır değildir. Kurabiyeleri gören Yağmur, onu sıkıştırsa da Zeynep her şeyi inkar eder. Barış ise çok kırgındır. Kimse onu teselli edemez.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis’e kendini affettirmeye çalışan Kerem, onu mekanına getirmesi gereken Zeynep’in aslında ona hiçbir şey söylemediğini anlar.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, yeni dizisi için Tülin çok heyecanlıdır. Röportaja Cihan’ı da yanında sürükler. Muhabirin Cihan’a basketbol kariyerine yönelik sorduğu soruya Tülin’in verdiği cevap ikili arasında tatsızlık yaşanmasına neden olur.

Güneşi Beklerken 26. bölümde, kafasını toparlamak isteyen Zeynep, Yağmur’la Canlar’ın dağ evine gider. Ancak Zeynep’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Can, Kerem’i de davet etmiştir. Bu plandan habersiz olan ikili, daha karşı karşıya geldikleri ilk dakikada büyük kriz yaratırlar.  Önce gitme kararı alan Kerem, Zeynep’i sinir etmek için kalmaya karar verir. O kalınca Zeynep gitmeye çalışır. Tartışan ikili kendilerini Can’ın arabasında giderken bulurlar. Üstelik arabayı ehliyeti olmayan Zeynep kullanmaktadır.


Güneşi Beklerken yeni bölümde, Barış’ın peşini bırakmayan Begüm onu ziyaret eder. Fakat Begüm yalnız değildir. Kardeşini takip eden Aksel de bu ziyarete davetsiz misafir olarak katılır. Önce Barış’ı uyarır, ardından da bu hafta sonu aynı anda ortalıkta hem Kerem’in hem de Zeynep’in olmamasının nedenini sorar. Kerem’e güvenmemesini, ona hayatının kazığını atmaya hazırlandığını söyler. Kafası karışan Barış, araştırdıkça Aksel’in doğruyu söylediğini düşünmeye başlar. İçine kurt düşen Barış, Sedat ile Canlar’ın dağ evine doğru yola çıkar. Zeynep’in hatası sonucu, ikili yollarına yayan devam ederler. Ormanda bir kez daha başbaşa kalan Kerem ve Zeynep, geceyi geçirecekleri bir yer ararlar. İkilinin telefonları çekmediği için kimseye ulaşamazlar. Son anda Kerem’in bulduğu bir kulübeye sığınırlar. Bütün geceyi birlikte geçirecek olan ikili gergindir. Bir anda karşılarında Barış’ı bulan Yağmur ve Can ise ne diyeceklerini şaşırırlar. Zeynep’in yürüyüşe gittiğini söylerler. Saatler geçip gelmeyince de hep birlikte Zeynep’i aramak zorunda kalırlar.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir