Güneşi Beklerken 29. bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölüm, yine birbirinden ilginç gelişmelerle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Son güncelleme: 18 Ocak 2014 10:41
Güneşi Beklerken 29. bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı

yayınlandı. Güneşi Beklerken , yine birbirinden ilginç gelişmelerle yicisinin karşısına çıkacak.

Güneşi beklerken 29. bölüm fragamanı izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölüm, 19 Ocak Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak.

Güneşi Beklerken yeni bölüm yine nefes kesecek. Dizinin 29. bölümünde, Kerem ve Zeynep, bir arada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorunda kalıyor. Ancak tutkulu aşıklar bunu çok da başaramıyor.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Melis çok üzgündür. Zeynep’i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır. Ne pahasına olursa olsun, küpenin sahibini bulup, ona gününü gösterecektir. Araştırmasını gizli tutmaya karar veren Melis, Aksel’den yardım ister. Aksel, yardım etmeyi kabul eder ancak bir şarttı vardır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Kerem ve Zeynep ise birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorundadırlar. Fakat tutkulu aşıklar bunu çok da başaramazlar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Jale uzun zaman sonra evine dönmüştür. Bu masum geri dönüşün altında ise farklı amaçlar yatmaktadır. Cihan, Jale’ye yıllardır sakladıkları yüzünden çok öfkelidir. Onu hayatından çıkarmaya karar verir. Demet ikili arasında arabuluculuk yapmaya çalışır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep, Jale Hoca’nın dönüşü için evde mini kutlama partisi düzenler. Partiye Barış da gelir. Kerem’in internet, telefon gibi yaptığı tüm görüşmeleri takibe aldıran Melis, şüphelendiği tüm numaralara Kerem’miş gibi mesaj atarak tuzak kurar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Begüm’ün ısrarlı tavrına yenik düşen Barış, sonunda dışarı çıkma teklifini kabul eder. Ancak Begüm ile takılmak ona oldukça pahalıya patlar. Jale ile Cihan arasında ipler iyice gerilir. Cihan, onun üzerine yürür. İkilinin kavgasına beklenmedik birisi kulak misafiri olur.

Melis sonunda Kerem’in bir açığını yakalar. Melis küpenin sahibini bulmuştur.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir