Güneşi Beklerken fragmanı - Güneşi Beklerken 25. bölüm fragmanı izle

Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı, Güneşi Beklerken 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölüm, 22 Aralık'ta Kanal D'de izleyiciyle buluşacak.

Son güncelleme: 21 Aralık 2013 09:01
Güneşi Beklerken fragmanı - Güneşi Beklerken 25. bölüm fragmanı izle

, Güneşi Beklerken fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölüm, 22 Aralık'ta Kanal D'de izleyiciyle buluşacak. 

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ ÇIKAN FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Güneşi Beklerken dizisinin 25. bölümün fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in yeni bölümü, 22 Aralık 2013 Pazar günü Kanal D ekranlarında olacak. Güneşi Beklerken dizisi, yine büyük heyecana sahne olaca. 

Güneşi Beklerken 25. bölümde, annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişiyor. Eski Zeynep gidiyor ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geliyor.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep'in babası Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan'ın aklına Zeynep'in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir. Demet ile Zeynep'in arası da çok gergindir. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişmiştir. 

Güneşi Beklerken yeni bölümde, saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderilir. Zeynep'in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuşur. Herkes akıl verirken, Zeynep'i gerçekten tek anlayan Kerem'dir. Barış'ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verir. İkili Zeynep'in isteği üzerine bar bar gezerler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem'e zor anlar yaşatır.

Güneşi Beklerken 25. bölümde, hastaneden taburcu olan Melis'i psikoloğa götüren Tülin'i, Cem bir türlü rahat bırakmaz ve ısrarla arar. İlgisine karşılık göremeyince de Cem'den Tülin'e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj gelir. Kerem'in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını arar.

Güneşi Beklerken yeni dönemde, Cihan, Demet'e; Zeynep'in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gider. Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaşır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir