Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı Güneşi Beklerken 30. bölüm

Güneşi Beklerken 30. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 30. bölümde, Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.

Son güncelleme: 25 Ocak 2014 10:10
Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı Güneşi Beklerken 30. bölüm

Güneşi Beklerken 30. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 30. bölümde, Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.

Güneşi Beklerken 30. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D.'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümde, yine birbirinden heyecanlı anlara sahne olacak.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Güneşi Beklerken 30. bölümde, gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

Güneşi Beklerken 30. bölüm Fragmanı

GÜNEŞİ BEKLERKEN 29. BÖLÜM ÖZETİ

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Melis çok üzgündür. Zeynep’i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır. Ne pahasına olursa olsun, küpenin sahibini bulup, ona gününü gösterecektir. Araştırmasını gizli tutmaya karar veren Melis, Aksel’den yardım ister. Aksel, yardım etmeyi kabul eder ancak bir şarttı vardır.

Güneşi Beklerken 29 bölümde, Kerem ve Zeynep ise birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorundadırlar. Fakat tutkulu aşıklar bunu çok da başaramazlar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Jale uzun zaman sonra evine dönmüştür. Bu masum geri dönüşün altında ise farklı amaçlar yatmaktadır. Cihan, Jale’ye yıllardır sakladıkları yüzünden çok öfkelidir. Onu hayatından çıkarmaya karar verir. Demet ikili arasında arabuluculuk yapmaya çalışır.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Zeynep, Jale Hoca’nın dönüşü için evde mini kutlama partisi düzenler. Partiye Barış da gelir. Kerem’in internet, telefon gibi yaptığı tüm görüşmeleri takibe aldıran Melis, şüphelendiği tüm numaralara Kerem’miş gibi mesaj atarak tuzak kurar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Begüm’ün ısrarlı tavrına yenik düşen Barış, sonunda dışarı çıkma teklifini kabul eder. Ancak Begüm ile takılmak ona oldukça pahalıya patlar. Jale ile Cihan arasında ipler iyice gerilir. Cihan, onun üzerine yürür. İkilinin kavgasına beklenmedik birisi kulak misafiri olur.
Melis sonunda Kerem’in bir açığını yakalar. Melis küpenin sahibini bulmuştur.

Güneşi Beklerken 29. bölüm Fragmanı

Güneşi Beklerken 28. Bölümde neler oldu

Kerem ve Zeynep, birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorunda kalıyor. Ancak tutkulu aşıklar bunu çok da başaramıyor... Melis çok üzgündür. Zeynep'i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır.

Güneşi Beklerken 28. Bölüm Fragmanı

Dizi aşkı gerçek oldu

'Güneşi Beklerken' dizisinde yakışıklılığıyla genç kızların dikkatini çeken Kerem Bürsin, dizide sevgilisini canlandıran Yağmur Tanrısevsin'le aşk yaşamaya başladı.

Milliyet'ten Melis Güvenç'in haberine göre, rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Uzun süre Amerika'da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris'in öğrencisi olan Kerem Bürsin, Türkiye'deki ilk oyunculuk deneyimine 'Güneşi Beklerken' dizisindeki 'Kerem' rolüyle yaşadı.

Yakışıklılığıyla genç kızların dikkatini çeken Bürsin'in dizide sevgilisini oynayan Yağmur Tanrısevsin'le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Türkiye'ye adapte olmaya çalışan Bürsin'e en büyük desteği Yağmur Tanrısevsin'in verdiği öğrenildi. İkilinin arkadaşlıkla başlayan ilişkileri de kısa süre sonra aşka dönüştü.

Birlikteliklerini basından gizleyen Bürsin ve Tanrısevsin'in aşklarını sadece yakın çevresi biliyor. Gözlerden uzak yerlerde buluşan çiftin çok mutlu oldukları konuşuluyor. Geçen günlerde Nişantaşı'nda esmer bir güzelle görüntülenen Bürsin'in ise hedef şaşırtmak için özellikle basının karşısına çıktığı iddia edildi.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir