Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle Güneşi Beklerken 31. bölüm izle

Güneşi Beklerken 31. bölüm yine solukları kesecek. Zeynep, Melis'ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir

Son güncelleme: 2 Şubat 2014 19:03
Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle Güneşi Beklerken 31. bölüm izle

Güneşi Beklerken 31. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 31. bölümde, Kerem'in Barış'a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Zeynep, Melis'ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu Demet ile tartışır. Kerem'in Barış'a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır. Zeynep kayıptır. Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 02 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'da Kanal D'de...

GÜNEŞİ BEKLERKEN TÜM BÖLÜM FRAGMANLARI

Dizi ekibi uğurlu geldi

'Güneşi Beklerken'in bu akşam yayınlanacak bölümünün bazı sahneleri Anadolu Efes maçında çekildi.

Genç ekibin desteklediği takım, Emporio Armani'ye karşı oynadığı maçı son saniye üçlüğüyle kazandı.

Başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ'ın paylaştığı 'Güneşi Beklerken' dizisinin ekibi, bu akşam yayınlanacak bölüm için basketbol maçına gitti. Çekimin maçla eş zamanlı yapıldığı karşılaşmada 'Güneşi Beklerken' oyuncularının desteklediği Anadolu Efes takımı, son saniyede Zoran Planinic'in kendi sahasından attığı mucize üçlükle maçı kazandı. Basketbolcular ve yöneticiler, uğuruna inandıkları ekibi bundan sonraki tüm maçlarına davet etti.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 31. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİ BEKLERKEN 30. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Güneşi Beklerken 30. bölüm yine solukları kesti. Güneşi Beklerken 30. bölümde, Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.

Güneşi Beklerken 30. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D.'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümde, yine birbirinden heyecanlı anlara sahne oldu.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Güneşi Beklerken 30. bölümde, gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

Güneşi Beklerken 30. bölüm Fragmanı

GÜNEŞİ BEKLERKEN 29. BÖLÜMDE NELER OLDU

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Melis çok üzgündür. Zeynep’i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır. Ne pahasına olursa olsun, küpenin sahibini bulup, ona gününü gösterecektir. Araştırmasını gizli tutmaya karar veren Melis, Aksel’den yardım ister. Aksel, yardım etmeyi kabul eder ancak bir şarttı vardır.

Güneşi Beklerken 29 bölümde, Kerem ve Zeynep ise birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorundadırlar. Fakat tutkulu aşıklar bunu çok da başaramazlar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Jale uzun zaman sonra evine dönmüştür. Bu masum geri dönüşün altında ise farklı amaçlar yatmaktadır. Cihan, Jale’ye yıllardır sakladıkları yüzünden çok öfkelidir. Onu hayatından çıkarmaya karar verir. Demet ikili arasında arabuluculuk yapmaya çalışır.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Zeynep, Jale Hoca’nın dönüşü için evde mini kutlama partisi düzenler. Partiye Barış da gelir. Kerem’in internet, telefon gibi yaptığı tüm görüşmeleri takibe aldıran Melis, şüphelendiği tüm numaralara Kerem’miş gibi mesaj atarak tuzak kurar.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, Begüm’ün ısrarlı tavrına yenik düşen Barış, sonunda dışarı çıkma teklifini kabul eder. Ancak Begüm ile takılmak ona oldukça pahalıya patlar. Jale ile Cihan arasında ipler iyice gerilir. Cihan, onun üzerine yürür. İkilinin kavgasına beklenmedik birisi kulak misafiri olur.
Melis sonunda Kerem’in bir açığını yakalar. Melis küpenin sahibini bulmuştur.

Güneşi Beklerken 29. bölüm Fragmanı

Güneşi Beklerken 28. Bölümde neler oldu

Kerem ve Zeynep, birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorunda kalıyor. Ancak tutkulu aşıklar bunu çok da başaramıyor... Melis çok üzgündür. Zeynep'i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır.

Güneşi Beklerken 28. Bölüm Fragmanı

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir