Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 27. bölüm izle

Güneşi Beklerken 27. bölüm Pazar akşamı yayınlandı. Güneşi Beklerken son bölümde, Aksel, Melis’e itirafta bulunması için Zeynep'e şantaj yaptı.

Son güncelleme: 7 Ocak 2014 14:07
Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 27. bölüm izle

Pazar akşamı yayınlandı. Güneşi Beklerken de, Aksel, Melis’e itirafta bulunması için Zeynep'e şantaj yaptı. Güneşi Beklerken 27. bölümü mek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli...

GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE

Güneşi Beklerken 27. bölüm Pazar akşamı izleyiciyle buluştu. 'nni sevilen dizisi Güneşi Beklerken, yine büyük ilgi gördü. 

Güneşi Beklerken son bölümde, Zeynep, yeni yılda tek bir şey dilemiş, o da gerçekleşmiştir. Yeni yıla birlikte giren ikili, ilk kez duygularını saklamak zorunda değildir. Ancak aklı Kerem’de kalan Melis, onun mekanına doğru yola çıkar. Planları geri tepen Aksel, her zamankinden daha tehlikelidir. Önce Kerem’e yardım eden Begüm’ü fena benzetir, ardından da Barış’a tüm hikayeyi anlatmak üzere yola çıkar.

Güneşi Beklerken 27. bölümde, Tülin ile Cihan’ın arası hala gergindir. Cihan’ın yılbaşını Demet ile geçirdiğini öğrenen Tülin, iyice hırçınlaşır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Ayşen de, yakaladığı ilk fırsatta Tülin’e Cihan’ın Demet’e çiçek gönderdiğini söyler. Kızları ile daha fazla vakit geçirmeye karar veren Cihan, onlara bir sürpriz yapar.

Güneşi Beklerken son bölümde, Tayfun kızının velayetini almak için Demet’in yardımına ihtiyaç duymaktadır. Tayfun son çare olarak Demet’e evlenme teklif eder.


Güneşi Beklerken 27. bölümde, yeni yıla kötü giren Barış, Begüm ile karşılaşır. Begüm, Aksel’in ona yaptıklarını anlatır. Begüm’ün halini gören Barış ilk kez genç kıza kötü davranmaz.

Güneşi Beklerken son bölümde, Hedef değiştiren Aksel, bu kez Zeynep’i gözüne kestirmiştir. Ondan Melis’e her şeyi itiraf etmesini ister. Zeynep reddedince de ona elindeki kozu gösterir. Köşeye sıkışan Zeynep, her şeyi anlatmak ve Melis’e itiraf etmek zorundadır. Aksel’in Zeynep’i tehdit ettiğini öğrenen Kerem çok öfkelenir. Ancak onu nasıl durduracağını bilememektedir. Kerem, bir çıkış yolu ararken yardımına hiç beklemediği biri koşar. Kerem, Aksel ile ilgilenirken Zeynep de Melis’e her şeyi anlatmak üzere yola çıkmıştır. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir