Kaçak 15. bölüm fragmanı - Kaçak yeni bölüm fragmanı

Kaçak 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Kaçak yeni bölümde,Serhat ve adamları, piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın peşine düşer.

Son güncelleme: 21 Ocak 2014 08:02
Kaçak 15. bölüm fragmanı - Kaçak yeni bölüm fragmanı

yayınlandı. Kaçak de,piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın yaptığı bu işlerden Şahingöz sayesinde Serhatların da haberi olur ve çetenin peşine düşerler.

Kaçak yeni bölüm fragmanı yayınlandı. atv'nin sevilen dizisi Kaçak 15. bölüm, yine yiciyi ekran başına kilitleyecek. 21 Ocak akşamı ekarnlara gelecek olan Kaçak yeni bölümde, ölü Adam; Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi yanmaktan son anda kurtarır. Bu olayla birlikte Rusyalı'nın da bu üçlüden haberi olur. Kimsesi olmayan tinercileri toplatıp piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın yaptığı bu işlerden Şahingöz sayesinde Serhatların da haberi olur ve çetenin peşine düşerler.

Kaçak 15. bölümde, Merve, Ertan'a oğlunu göstermek istemez. Ertan, Topçuoğlu çiftliğinin kapısına dayanır ve silahlar çekilir. Ertan her fırsatta Nurgül'e kendini sevdirmeye çalışır. İsmet Ali Topçuoğlu'nun malvarlığına sahip olmak için plan yapan Ertan'ın, eski kayınpederinden gelecek atak karşısında eli kolu bağlanır.

KAÇAK 14. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI
Kaçak son bölümde İsmet Ali Topçuoğlu eşini kaybetmenin acısını yaşarken Merve ve Burak da annelerini kaybetmenin acısıyla yıkılırlar. Serhat, cenazenin ardından annesinin mezarının başında yalnız kalan Merve'nin yanına gider. Comba, ortağı Rusyalı ile tartışır ve bu tartışma onun dönüşü olmayan hazin sonunu hazırlar... Ertan'ın İsmet Ali Topçuoğlu'nun adamını öldürmesinin ardından Topçuoğlu ve Fatih, Ertan'ı öldürmek için plan yaparlar fakat işler umdukları gibi gitmez. Rusyalı kendine yeni ortak olarak Ertan'ı belirler.

Kaçak son bölümde, Serhat, Nazmi ve Dadaylı'ya Rusyalı hakkında bilgiler verir. İpuçlarını izleyerek Rusyalı'ya ulaşmaya çalışan üçlü yine ölüme çok yakındır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir