Karadayı 54. bölüm fragmanı izle - Karadayı yeni bölüm fragmanı izle

Karadayı 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı yeni bölümde, Feride ile nikah masasına oturan Sinan ile Mahir Kara, karşı karşıya gelir.

Son güncelleme: 15 Ocak 2014 08:49
Karadayı 54. bölüm fragmanı izle - Karadayı yeni bölüm fragmanı izle

Karadayı 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı yeni bölümde, Feride ile nikah masasına oturan Sinan ile Mahir Kara, karşı karşıya gelir.

Karadayı 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümü ile yine nefes kesecek. Süpriz bir şekilde Sinan ile nikah masasına oturunca hayatının şokunu yaşayan Feride'nin tutumu merak konusu...

Karadayı yeni bölümde, Feride'ye aşkını ilan eden Sinan ile Mahir Kara karşı karşıya gelir. İkili arasında yumruklaşmaya varan kavga, büyük heyecana sahne olur.

KARADAYI 53. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Karadayı 53. bölümde, Feride ve Yasin'in bütün çabalarına rağmen, Mahir'in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara'dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir'in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir'in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.

Karadayı son bölümde, Herkes elbirliği içinde Mahir'i kurtarmak için uğraşırken, Orhan abisi lehinde asla ifade vermeyeceğini açıkça söyler. Feride ve Nazif, Mahir için başka bir çıkış yolu olmadığının farkındadır.

Karadayı 53. bölümde, Turgut ise babası İskender'i kandırmak için gizli görevde olduğunu beyan eder. İskender önce buna inansa da daha sonra Turgut'un yalan söylediğini, Mahir'in başını yakacağını anlar. Bildiklerini herkese anlatacağını Turgut'a söyleyerek onu evlatlıktan reddeder. Ancak bu çıkış İskender için tehlikeli olacaktır. Çünkü Turgut, Suat'ı yine görev başına çağırır. Üstelik bu defa gözden çıkardığı, kendi babasıdır.

Ancak yaşanan gelişmelerin ardından hem Orhan, hem de İskender, ifade vererek Mahir'in serbest bırakılmasını sağlar.

Karadayı son bölümde, Feride'yi zor bir sınav beklemektedir. Ailesinin sürpriz yapmak istediği Feride, hiç beklemediği bir anda kendisini nikah masasında bulur. Feride'nin evet deyip demeyeceği merak konusu olur.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir