Kızılelma yeni bölüm full izle - Kızılelma 2. bölüm izle

Kızılelma 2. bölüm izleyiciyle buluştu. Kızılelma yeni bölümde, saldırılarla sarsılan Türkiye için Murat ve arkadaşları, zamana karşı yarışır.

Son güncelleme: 27 Ocak 2014 10:05
Kızılelma yeni bölüm full izle - Kızılelma 2. bölüm izle

yiciyle buluştu. Kızılelma de, saldırılarla sarsılan Türkiye için Murat ve arkadaşları, zamana karşı yarışır.

KIZILELMA 2. BÖLÜM İZLE

Kızılelma 2. bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandı. TRT'nin çiçeği burnunda dizisi Kızılelma yeni bölüm, yine izleyiciyi ekran başına kilitledi. Büyük heyecana sahne olan dizinin bu bölümünde, Hem Murad, hem Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır.

Kızılelma yeni bölümde, Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher, düştükleri ölüm kapanından çıkmaya çalışır. Teşkilat, bu yeni tehlikenin şifrelerini çözmeye uğraşırken, İstanbul’da ardı ardına saldırılar ve terörist eylemler başlar.

Kızılelma 2. bölümde, Zeynep’in sahip olduğu bilgi ise bunların daha başlangıç olduğu ve hedefin çok daha büyük olduğu doğrultusundadır. Murad ve Hasan’ın yapılacak bu eylemi önlemek için çok az vakti kalmıştır. Ve şimdi Teşkilat, bir kez daha zamana karşı yarışacak, büyük sınavlarından birini daha verecektir.

KIZILELMA DİZİSİNİN KONUSU
Türkiye'nin MİT'i konu alan ilk dizisi, hikayesi istihbarat savaşları etrafında şekillenen Osman Sınav imzalı “Kızılelma” dizisinde, Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat başrolleri paylaşıyor.

Kızılelma dizisinde, Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubudur. Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır..

Kızılelma dizisinde, artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür.

Kızılelma dizisinde, Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde!

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir