Küçük Gelin 17. Bölüm Fragmanı Küçük Gelin son bölüm fragmanı ( STV izle)

14 yaşında bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini konu alan Küçük Gelin 17.bölüm fragmanı çıktı

Son güncelleme: 29 Aralık 2013 16:36
Küçük Gelin 17. Bölüm Fragmanı Küçük Gelin son bölüm fragmanı ( STV izle)

Küçük Gelin 17. Bölüm Fragmanı Küçük Gelin son bölüm fragmanı sizlerle. Ekranların en sevilen dizilerinden olan ve reyting sıralamasında önemli başarı yakalayan Küçük Gelin yeni bölümüyle 29 Aralık Pazar akşamı saat 20:30'da Samanyolu'nda...

KÜÇÜK GELİN TÜM BÖLÜM FRAGMANLARI BURADA

Küçük Gelin 17. yeni bölüm 29 Aralık Pazar akşamı izleyicilerle STV ekranında buluşacak. Çocuk gelinlerin dramını anlatan Küçük Gelin dizisinin yeni bölümünde yine istenmeyen bir evlilik ve acı bir ölüm olacak. Küçük Gelin dizisinin yeni bölümünden ipuçları veren fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin 17. Bölüm Fragmanı

Küçük Gelin son Bölümde Neler Olmuştu? 

Küçük Gelin son bölümde Zehra Ali’yi bir dala takılmış olarak uçurumun kenarında bulur. Ali'yi kurtaramayacağını anlayan Zehra, yardım istemek için Azad’a gider. Fakat döndüklerinde Ali'yi bulamazlar. Küçük Gelin son bölümde Melek görevden atılınca imdadına İbrahim Hoca yetişir. Diğer yandan Berfin, Gülsüm’le Raşit’in konuşmalarını dinler ve Zehra hakkındaki gerçekleri Behiye’ye söyler.

Ali’nin kaybolmasından sorumlu tutulan Zehra, Küçük Gelin son bölümde Gülsüm’e sığınsa da Kirmanlar’ın kapıya dayanması gecikmez. Küçük Gelin son bölümde tüm gerçekleri itiraf etmek için konağa giden Gülsüm’ü, onu durdurmaya çalışan Berfin’i ve bebeğini ise beklenmedik bir olay bekler. 

Küçük Gelin 16. Bölüm Fragmanı

Küçük Gelin son bölüm, 15 Aralık'ta izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. STV'nin izlenme rekorları kıran Küçük Gelin yeni bölüm, yine nefes kesti. 

Küçük Gelin 15. bölümde Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir. Olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur.

Küçük Gelin son bölümde Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna’ya bir mektup yazar. Zehra’nın yardımıyla Suna’ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır.

KÜÇÜK GELİN'İN KONUSU

14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

KÜÇÜK GELİN 15. BÖLÜM FRAGMANI

 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir