Küçük Gelin 17. bölüm STV canlı izle - Küçük Gelin yeni bölüm izle

Küçük Gelin 17. bölüm, bu akşam izleyiciyle buluşacak. Küçük Gelin yeni bölümde, yine birbirinden ilginç olaylar yaşanacak.

Son güncelleme: 29 Aralık 2013 17:18
Küçük Gelin 17. bölüm STV canlı izle - Küçük Gelin yeni bölüm izle

, bu akşam yiciyle buluşacak. Küçük Gelin de, yine birbirinden ilginç olaylar yaşanacak. 

KÜÇÜK GELİN 17. BÖLÜMÜ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Küçük Gelin 17. bölüm, 29 Aralık Pazar günü, yani bu akşam saat 20.00'de ekranlara gelecek. Ekranların sevilen dizisi Küçük Gelin, yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. 

Reyting rekorları kıran Küçük Gelin'in 17. Bölümü'nde bebeğini kaybeden Berfin, bu durumdan sorumlu tuttuğu Gülsüm'den intikam almak için harekete geçer. Ferman ise, Zehra’nın kardeşi olmadığını öğrenir.

KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU
Küçük Gelin son bölümde Zehra, Ali’yi bir dala takılmış olarak uçurumun kenarında bulur. Ali'yi kurtaramayacağını anlayan Zehra, yardım istemek için Azad’a gider. Fakat döndüklerinde Ali'yi bulamazlar. Küçük Gelin son bölümde Melek görevden atılınca imdadına İbrahim Hoca yetişir. Diğer yandan Berfin, Gülsüm’le Raşit’in konuşmalarını dinler ve Zehra hakkındaki gerçekleri Behiye’ye söyler.

Ali’nin kaybolmasından sorumlu tutulan Zehra, Küçük Gelin son bölümde Gülsüm’e sığınsa da Kirmanlar’ın kapıya dayanması gecikmez. Küçük Gelin son bölümde tüm gerçekleri itiraf etmek için konağa giden Gülsüm’ü, onu durdurmaya çalışan Berfin’i ve bebeğini ise beklenmedik bir olay bekler. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir