Küçük Gelin son bölüm (15. bölüm) izleyiciyle buluştu

Küçük Gelin 15. bölüm izleyiciyle buluştu. Küçük Gelin son bölümde annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir.

Son güncelleme: 16 Aralık 2013 14:24
Küçük Gelin son bölüm (15. bölüm) izleyiciyle buluştu

yiciyle buluştu. Küçük Gelin de annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir


DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Küçük Gelin son bölüm, 15 Aralık'ta izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. STV'nin izlenme rekorları kıran Küçük Gelin yeni bölüm, yine nefes kesti. 

Küçük Gelin 15. bölümde Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir. Olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur.

Küçük Gelin son bölümde Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna’ya bir mektup yazar. Zehra’nın yardımıyla Suna’ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır.

KÜÇÜK GELİN'İN KONUSU
14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

KÜÇÜK GELİN 15. BÖLÜM

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir