Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm- Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm- Kurtlar vadisi özeti Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm 05 Aralık akşamı sevenlerine merhaba diyecek.

Son güncelleme: 6 Aralık 2013 16:45
Kurtlar Vadisi Pusu  206. bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm

Pusu">Kurtlar Vadisi Pusu -  Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm- Kurtlar vadisi özeti 
Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm 05 Aralık akşamı sevenlerine merhaba diyecek. Ekranların sevilen dizisi, Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın ekibini toplayıp toplayamayacağı merak konusu oldu. 

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm, 05 Aralık Perşembe akşamı atv'de yiciyle buluşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 11. sezon için önemli bir dönüm noktası olacağa benzeyen Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm,  çeşitli soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde, Polat Alemdar, dağılan ekibini yeniden toplayabilmek için harekete geçiyor. Polat Alemdar, ekibini toplamak için nasıl bir yola başvuracak. Polat Abdülhey'den yardım isteyince nasıl bir cevap alacak. 

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde Tapınakçılar da boş durmayacak. Cem'in evine bombaları saldırı düzenleyecek olan Tapınakçıların karşısına Akif çıkacak. Akif'in canlı bombayı zamanında etkisiz hale getirmesi gerekecek. 

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Kane özel bir bilginin peşinde. Bunun için de KGT'ye bir siber saldırı düzenleyecek. Acaba Kane'nin aradığı bilgi nedir? 

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm, işte tüm bu soruların cevabını izleyiciye sunacak. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir