Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm, bol aksiyonlu sahneleri ile izleyicilerini ekrana kilitledi. İşte Kurtla Vadisi Pusu 209. bölümün tamamı.

Son güncelleme: 2 Ocak 2014 15:20
Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu , bol aksiyonlu sahneleri ile yicilerini ekrana kilitledi. İşte Kurtla Vadisi Pusu 209. bölümün tamamı.

KURTLAR VADİSİ 209. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm 26 Aralık Perşembe akşamı atv'de yayınlandı. 11 yıldır Türkiye'nin fenomeni haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle izleyicilerin yine nefesini kesti. Ekranların fenomen haline gelen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da soluksuz izlendi.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Polat'ın ve Kara'nın azılı düşmanı olan Poyraz bu bölüm'de Polat Alemdar'ın yapmış olduğu operasyon ile ele geçirildi, Kara ve Timur tarafından sorgulandıktan sonra diri diri gömüldü.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde, KGT Timi, Müfettiş Kane'nin mekanına baskın yaptı. Abdülhey uzun bir aradan sonra tekrar alkol alıyor. Akif, Armageddon timi tarafından vuruluyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Akif'in vurulması ile Polat Alemdar deşifre mi olacak? Richard Kane Cahit'e listeyi veriyor.

Hayranlarını  heyecan içinde ekran karşısında tutan Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

208. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, Poyraz, takibe aldığı Abdülhey'in evlenme teklifinde bulunduğu Gaye'yi kaçırmıştı. Gaye'yi huralıkta tutan Poyraz, önce Abdülhey'i, ardından da Kara'yı tuzağın içerisine çekmişti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, motorlu testereyi eline alıp Kara'yı kesmek için harekete geçen Poyraz ve adamları maskeli bir kişinin baskınına uğramıştı. 

Silahlar çekilip Poyraz, maskeli kişiden maskesini çıkarmasını isteyen Poyraz, öldüğü sanılan Polat Alemdar ile yüzleşmişti. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir