Kurtlar Vadisi Pusu 210. yeni bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de yayınlanacak son bölümde Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit'i karşısında gören Akif'in tepkisi ne olacak?

Son güncelleme: 8 Ocak 2014 15:50
Kurtlar Vadisi Pusu 210. yeni bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ATV ekranlarında yine nefesleri kesecek. Tüm detaylarıyla Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı Mynet'te 

Nazife Anne'yi ve Akif'i ziyaret etmek için gizlice hastaneye giriş yapan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit'in Akif'i kaçırma planları başarılı olacak mı? Cahit'i karşısında gören Akif'in tepkisi ne olacak?

Poyraz'dan intikamını alan Kara için artık Sancak'ın başına geçme vakti gelir. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle 09 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00'da atv'de...

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu tüm bölüm fragmanları

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü, yine ekrana kilitleyecek. 10 Ocak Perşembe günü atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizinin bu bölümü, yine nefes kesecek.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm, Armageddon timi ile KGT arasında yaşanan aksiyon dolu sahnelerle karşımıza çıkacak. 

Kurtlar Vadisi 210. bölümde, harekete geçen Polat Alemdar, artık kimliğini saklamayacak, arkadaşlarıyla buluşacak.KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde Polat'ın ve Kara'nın azılı düşmanı olan Poyraz bu bölüm'de Polat Alemdar'ın yapmış olduğu operasyon ile ele geçirildi, Kara ve Timur tarafından sorgulandıktan sonra diri diri gömüldü.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde, KGT Timi, Müfettiş Kane'nin mekanına baskın yaptı. Abdülhey uzun bir aradan sonra tekrar alkol alıyor. Akif, Armageddon timi tarafından vuruluyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Akif'in vurulması ile Polat Alemdar deşifre mi olacak? Richard Kane Cahit'e listeyi veriyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 208. Bölüm Fragmanı

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir