Kurtlar Vadisi Pusu izle - Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri için beklenen gün gelip çattı. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm, 19 Aralık Perşembe akşamı ATV'de yayınlandı.

Son güncelleme: 24 Aralık 2013 08:51
Kurtlar Vadisi Pusu izle - Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm izle

yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm yani 208. bölüm nefes kesti. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ ÇIKAN FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ


KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İÇİN TIKLA- İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm nefes kesti. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Poyraz'ın eline düşen Abdülhey ve Gaye ile Kara'yı kurtarmak isteyen Polat Alemdar deşifre oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri, 19 Aralık Perşembe gecesi yine ekranları başındaki yerlerini aldı. ATV'nin yıllardır soluksuz izlenen rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu , yine soluksuz izlendi. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümde, Kara ve Polat Alemdar yeni operasyonlara imza attı. Akif, tapınakçıların düzenleyeceği suikasti durdurmak için yoğun çaba gösterir. 

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Poyraz, takibe aldığı Abdülhey'in evlenme teklifinde bulunduğu Gaye'yi kaçırdı. Gaye'yi huralıkta tutan Poyraz, önce Abdülhey'i, ardından da Kara'yı tuzağın içerisine çekti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, motorlu testereyi eline alıp Kara'yı kesmek için harekete geçen Poyraz, ve adamları maskeli bir kişinin baskınına uğradı. 

Silahlar çekilip Poyraz, maskeli kişiden maskesini çıkarmasını isteyen Poyraz, öldüğü sanılan Polat Alemdar ile yüzleşti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı

KURTLAR VADİSİ 207. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar, Kara ile yüzleşmişti. Polat Alemdar'ın emri doğrultusunda Akif, tapınakçıların baronlarını tek tek öldürmüştü. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde Polat Alemdar, Abdülhey defterini kapatmış, rotayı Kara'ya çevirmişti. 

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Cahit, tapınakçılardan özel bir görev almıştı. Tapınakçıların güvenini kazanmak adına her türlü görevi kabul edip yerine getiren Cahit, yine tapınakçılardan aldığı emir ile bir operasyona girişmişti.

 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir