Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü (208. bölüm) ATV ekranlarında yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu izle (208. bölüm) burada

Son güncelleme: 24 Aralık 2013 08:52
Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle  - Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu izle (ATV) Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm yani 208. bölüm yine nefesleri kesti. Mynet haber olarak sizin derledik. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ ÇIKAN FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İÇİN TIKLA- İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm nefes kesti. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Poyraz'ın eline düşen Abdülhey ve Gaye ile Kara'yı kurtarmak isteyen Polat Alemdar deşifre oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri, 19 Aralık Perşembe gecesi yine ekranları başındaki yerlerini aldı. ATV'nin yıllardır soluksuz izlenen rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm, yine soluksuz izlendi. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümde, Kara ve Polat Alemdar yeni operasyonlara imza attı. Akif, tapınakçıların düzenleyeceği suikasti durdurmak için yoğun çaba gösterir. 

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Poyraz, takibe aldığı Abdülhey'in evlenme teklifinde bulunduğu Gaye'yi kaçırdı. Gaye'yi huralıkta tutan Poyraz, önce Abdülhey'i, ardından da Kara'yı tuzağın içerisine çekti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, motorlu testereyi eline alıp Kara'yı kesmek için harekete geçen Poyraz, ve adamları maskeli bir kişinin baskınına uğradı. 

Silahlar çekilip Poyraz, maskeli kişiden maskesini çıkarmasını isteyen Poyraz, öldüğü sanılan Polat Alemdar ile yüzleşti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı

KURTLAR VADİSİ 207. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar, Kara ile yüzleşmişti. Polat Alemdar'ın emri doğrultusunda Akif, tapınakçıların baronlarını tek tek öldürmüştü. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde Polat Alemdar, Abdülhey defterini kapatmış, rotayı Kara'ya çevirmişti. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Cahit, tapınakçılardan özel bir görev almıştı. Tapınakçıların güvenini kazanmak adına her türlü görevi kabul edip yerine getiren Cahit, yine tapınakçılardan aldığı emir ile bir operasyona girişmişti.

 

 

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde ne yaşanmıştı

Kurtlar Vadisi Pusu'da sahaya inen Polat, Cahit'i karşısında görünce çok şaşıracak mı? Kara, Abdülhey'den yarım alabilecek mi?

Ekibin dağıldığını fark eden Polat Alemdar, ekibi tekrar bir araya getirebilecek mi? Fragmanda da izlediğimiz gibi Polat, Abdülhey'den yardım istiyor. Polat, Abdülhey'i ikna edebiliyor mu?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar, Cem Evi'ne yaptıkları canlı bomba saldırısıyla amacına ulaşacak mı? Bu planı bozmak için canını ortaya koyan Akif, canlı bombayı etkisiz hale getirmeyi başarabilecek mi? 

Kane'nin öğrenmek istediği çok özel bilgi ne? KGT ekibinin uğradığı siber saldırı amacına ulaşacak mı?

Nazife Anne'nin hastalığı herkesi derinden yaralarken, Safiye'nin Elif için planları ne olacak? Safiye'nin planına Savcı Leyla ne diyecek?

 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir