Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı - Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Tapınakçılar tarafından vurulan Akif'in yaşayıp yaşamayacağı merak konusu oldu.

Son güncelleme: 26 Aralık 2013 18:03
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı -  Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm fragmanı

yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu de Tapınakçılar tarafından vurulan Akif'in yaşayıp yaşamayacağı merak konusu oldu. 

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 26 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümü, yine yicileri ekran başına kilitleyecek. 

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde, Poyraz'ın kurduğu tuzağa düşen Kara ve Abdülhey, kurtulmayı başarır. Kara Poyraz'ı ele geçirir. 

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Akif, Tapınakçılar ile girilen çatışmada vuruldu. 


Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde, yeni sezonda Polat'ın koltuğuna kimin oturacağı ve dağılan İhtiyarlar Heyeti'nin yeniden kurulabilme süreci ağırlıklı konular olacak. Mısır, Suriye ve bölge sorunları hakkında bu sezon da çok şeyler söyleyecek dizi yine Türkiye'nin gündemini oluşturacak.

208. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, Poyraz, takibe aldığı Abdülhey'in evlenme teklifinde bulunduğu Gaye'yi kaçırmıştı. Gaye'yi huralıkta tutan Poyraz, önce Abdülhey'i, ardından da Kara'yı tuzağın içerisine çekmişti. 

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, motorlu testereyi eline alıp Kara'yı kesmek için harekete geçen Poyraz ve adamları maskeli bir kişinin baskınına uğramıştı. 

Silahlar çekilip Poyraz, maskeli kişiden maskesini çıkarmasını isteyen Poyraz, öldüğü sanılan Polat Alemdar ile yüzleşmişti. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir