Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl son bölüm star tv izle

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü, 25 Aralık Çarşamba gün Star Tv'de izleyiciyle buluştu.

Son güncelleme: 29 Aralık 2013 16:37
Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl son bölüm star tv izle

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü, 25 Aralık Çarşamba günü Star TV'de izleyiciyle buluştu. 

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl 117. bölümde Hürrem Mihrimah’ı boşanmaktan vazgeçirmeye çalışır. Kıskançlıktan deliye dönen Rüstem ise Elkas’ın üzerine yürür. Süleyman Mustafa’nın yerine Selim’i saltanat naibi atarr. Mustafa kendisine ihanet eden kişiyi öğrenir. 

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Elkas’ın aşk itirafıyla şok olan Fatma ise aşka teslim oluyor. Mihrimah’a gelen mektubun gizemi ortaya çıkıyor. Rüstem vezir-i azamlıktan azlini istiyor!! Süleyman, Rüstem ve Mihrimah hakkında şok bir karar veriyor! İktidarının doruğuna çıkan Süleyman, kendisini en güçlü hissettiği anda bedenine yeniliyor!Hürrem, Mihrimah’ı boşanmaktan vazgeçirmeye uğraşır

MUHTEŞEM YÜZYIL 116 BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Muhteşem Yüzyıl son bölümde, Sutan Süleyman, Hürrem'i affetti. Sultan Süleyman'ın gizli odasından Divan'ı dinlediği için saraydan uzaklaştırdığı Hürrem Sultan geri döndü. Ancak Sultan Süleyman'ın güvenini yitiren Hürrem'i yine zor günler bekleyecek. Mihrimah Sultan ise Rüstem Paşa'dan boşanmaya karar verdi.

Muhteşem Yüzyıl 116. bölümde geçtiğimiz hafta askeriyle payitahta gelen ve isyan ettiği sanılan Şehzade Mustafa'nın ise zehirli kaftan olayının ortaya çıkmasından sonra babası Sultan Süleyman'la arası düzeldi.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde, sefere çıkacak olan Sultan Süleyman tahtını oğlu Mustafa'ya emanet ederek onu vekili seçti. Ancak Şehzade Beyazıd'ın lalasının yolladığı bir mektupla Mustafa'nın Mihrunisa Hatun'la evlendiği öğrenen Sultan Süleyman yine oğluna güvenini kaybeder.

MUHTEŞEM YÜZYIL 116 BÖLÜM İZLE

 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir