Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm fragmanı izle - Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm bugün Star Tv'de izleyiciyle buluşacak. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Özge Ulusoy Lehistan Prensesi Anna rolü ile diziye konuk oyuncu olarak katılacak.

Son güncelleme: 15 Ocak 2014 15:12
Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm fragmanı izle - Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı

bugün 'de yiciyle buluşacak. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Özge Ulusoy Lehistan Prensesi Anna rolü ile diziye konuk oyuncu olarak katılacak.

Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm, 15 Ocak Çarşamba, yani bugün yayınlanıyor. Star Tv.'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü, yine birbirinden ilginç gelişmelere sahne oldu.

ÖZGE ULUSOY PRENSES OLACAK
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Mustafa, her şeye rağmen babasının hayatını kurtarmak için harekete geçiyor. Süleyman ise suikastin arkasında Mustafa’nın olduğundan şüpheleniyor. Lehistan prensesi Anna, saraya geliyor. Piri Reis, Hürrem'e saldırı düzenlemeye karar veriyor. Saldırıda Hürrem icin değerli biri hayatını kaybediyor. Ölürken verdiği sır, Hürrem' i alt üst ediyor. Mustafa ve Bayezit, devleti birlikte yönetmek için anlaşma yapıyor. Bunu öğrenen Hürrem gözünü Selim' e çeviriyor. Süleyman, tüm ordunun gözü önünde hastalığın pençesine düşüyor!

Muhteşem Yüzyıl 119. bölümde, çevresindeki herkes Mustafa‘yı tahta yürümesi için ikna etmeye çalışır. Mustafa ise babasını kurtarmak için yola çıkar. Son anda yetişen Mustafa’nın suikastten haberdar olması Süleyman’ı şüpheye düşürür.

LEHİSTAN PRENSESİ ORTALIĞI KARIŞTIRACAK
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Lehistan prensesi Anna’nın gelişi, sarayda bir heyecan yaratır. Nurbanu, prensesin Selim’e yakınlığını kıskanır.Ancak prensesin gelişinin başka bir sebebi vardır. Fatma, Elkas’ın dönüşünü sabırsızlıkla beklerken, Elkas Süleyman' ın gözündeki değerini kaybeder.

HÜRREM, ŞEHZADE SELİM'İ DESTEKLER
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, tahta çıkmak isteyen Selim, bunu yalnız başaramayacağının farkındadır. Annesinin desteğini arkasına almak icin uğraşırken, bir yandan Sokollu'ya yanaşır. Hürrem oğlundaki değişimi şaşkınlıkla izlemektedir.

Mustafa kardeş kanı dökmeyeceğine, Bayezıt da abisi tahta çıktığında yanında olacağına dair söz verir. Bu anlaşmayı öğrenen Hürrem, Selim’i desteklemeye karar verir.

Piri Reis, Mustafa’yı tahta geçirmek için Hürrem’i ortadan kaldırmaya karar verir. Hürrem’e yapılan saldırıda herkes için önemli biri yaralanır. Bu kişinin ölümü Hürrem’den saklanan büyük bir sırrı açığa çıkarır. Hastalığı ilerleyen Süleyman ise ordugahta herkesin önünde yere yığılır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir