Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle- Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl son bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm yine nefes kesti. Muhteşem Yüzyıl 115. bölümü Mynet farkıyla full izle, kesintisiz izle...

Son güncelleme: 14 Aralık 2013 13:00
Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle- Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm izle

yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl yine nefes kesti. Muhteşem Yüzyıl 115. bölümü Mynet farkıyla full , kesintisiz izle... 

Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm, izleyicileri ekrana kilitledi. Star tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm, 11 Aralık Çarşamba günü izleyiciyle buluştu.

MUHTEŞEM YÜZYIL 115. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl 115. bölümde Şehzade Mustafa isyan edip payitahta yürüdü. Bunu öğrenen Süleyman, Mustafa’nın durdurulmasını emretti. Mustafa’ya kurulan tuzağı haber alan Atmaca’ya hain bir pusu kurulur. Sürgüne giden Hürrem, Huricihan’ın Kütahya’da olduğunu öğreniyor. Hürrem ve Bayezıt arasında ipler geriliyor. Selim ise Manisa’da bir kadınla tanışıyor. 

Muhteşem Yüzyıl son bölümde sarayda gergin bekleyiş sürerken Mustafa saraya geliyor! Süleyman ile Mustafa karşı karşıya geliyor. Mustafa’nın teklifi Süleyman’ı dehşete düşürürken, baba oğulun hesaplaşması sürpriz bir şekilde sonuçlanıyor!

Muhteşem Yüzyıl 115. bölümde Mustafa’nın askeriyle birlikte payitahta geldiğini öğrenen Süleyman beyninden vurulmuşa döner. Bu durumun tek bir açıklaması vardır. İsyan.. Süleyman yeniçeri ağasına kesin bir emir verir. Ne pahasına olursa olsun Mustafa İstanbul’a girmeyecektir. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mustafa’ya kurulan tuzağı haber alan Atmaca, şehzadeyi durdurmak için yola çıkar. Ancak Rüstem tarafından pusuya düşürülür. Cihangir ise tüm bunların arkasında Rüstem’in olduğuna emindir.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Hürrem’in habersiz gelişiyle köşeye sıkışan Bayezıt, Huricihan’ı saraydan kaçırır. Gerçeği öğrenen Hürrem, Huricihan’ın karşısına çıkar. Bu durum Hürrem ile Bayezıt arasında yeni bir gerilime neden olur. 

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mustafa’nın payitahta geldiğini öğrenen Selim’in kabusları geri gelir. Nurbanu ise Selim’in yeniden içmesini engellemeye çalışır. Umulmadık bir anda karşısına çıkan kadın Selim’in ilgisini cezbedecektir. Acem şehzadesi Elkas Edirne’de Rüstem tarafından karşılanır. Rüstem, Elkas Mirza’ya bir anlaşma teklif eder. 

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mustafa tüm engellere rağmen saraya ulaşır. Süleyman ile karşı karşıya gelen Mustafa babasına şok bir teklifte bulunur. Baba oğulun yüzleşmesi kimileri için yeni bir umut olurken, kimileri için sonun başlangıcıdır. 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir