Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle... Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm yayınlandı. Star TV'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın bu haftaki bölümü yine nefes kesti.

Son güncelleme: 22 Aralık 2013 12:49
Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm izle

- Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle... Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm yayınlandı. Star TV'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın bu haftaki bölümü yine nefes kesti.

MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl de, Sutan Süleyman, Hürrem'i affetti. Sultan Süleyman'ın gizli odasından Divan'ı dinlediği için saraydan uzaklaştırdığı geri döndü. Ancak Sultan Süleyman'ın güvenini yitiren Hürrem'i yine zor günler bekleyecek. Mihrimah Sultan ise Rüstem Paşa'dan boşanmaya karar verdi.

Muhteşem Yüzyıl 116. bölümde geçtiğimiz hafta askeriyle payitahta gelen ve isyan ettiği sanılan Şehzade Mustafa'nın ise zehirli kaftan olayının ortaya çıkmasından sonra babası Sultan Süleyman'la arası düzeldi.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde, sefere çıkacak olan Sultan Süleyman tahtını oğlu Mustafa'ya emanet ederek onu vekili seçti. Ancak Şehzade Beyazıd'ın lalasının yolladığı bir mektupla Mustafa'nın Mihrunisa Hatun'la evlendiği öğrenen Sultan Süleyman yine oğluna güvenini kaybeder.

CEMAAT VURGUSU
​Muhteşem Yüzyıl 116. bölümde, dün akşama, gündeme gönderme niteliğinde olan sahne damgasını vurdu.

Dizide Piri Reis, Şehzade Mustafa'nın karşısına çıkarak, kendisinin tahta oturmasını sağlayacak bir teşkilatın varlığını deşifre etti. Fakat bu duruma sinirlenen Mustafa, 'devlet içinde devlet' gibi bir yapılanmanın kabul edilemeyeceğini söyledi. Piri Reis ise "Bu öyle bir oyun ki şehzadem, temiz olanın kazanması güç" diyerek karşılık verdi.

 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir