Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm Star Tv'de yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl son bölümde, Şehzade Mustafa yol ayrımındadır. Muhteşem Yüzyıl 118. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Son güncelleme: 10 Ocak 2014 17:00
Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm izle

Star Tv'de yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl de, Şehzade Mustafa yol ayrımındadır. Muhteşem Yüzyıl 118. bölümü mek için aşağıdaki linki tıklayınız.
 

MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm, iki haftalık aranın ardından 8 Ocak Çarşamba günü izleyiciyle buluştu. Star Tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın ü, yine birbirinden ilginç gelişmelere sahne oldu. 

KANUNİ ÇOK HASTA
Muhteşem Yüzyıol son bölümde, Süleyman hastalığını herkesten saklar, Hürrem’den bile.. Hasta şekilde sefere çıkan Kanuni’yi seferde başka bir tehlike beklemektedir. 

Muhteşem Yüzyıl 118. bölümde, Mihrimah, Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma ise Mihrimah’ın planlarından habersiz gizlice Elkas’la buluşur. Zina ile suçlanan Fatma’yı zor durumdan Rüstem kurtarır. Ancak asıl niyeti başkadır.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde, Payitahttan gelen bir adam, Mustafa’dan seferi engellemesini ister. Adamın peşine düşen Atmaca, Süleyman’a suikast düzenleneceğini öğrenir. Mustafa kendisini affettirmek için babasının karşısına çıkar. Baba oğulun arasındaki uçurum daha da derinleşir.

Muhteşem Yüzyıl 118. bölümde, Selim, saltanat naibi olarak payitahta gelir. Cihangir ‘in hoşnutsuzluğuna sinirlenen Selim, kardeşi ile kavga eder. Selim’in sözleri karşısında yıkılan Cihangir sefere katılmak ister. Tahtın büyüsüne kapılan Selim iyice hırslanır ve annesine bir teklifte bulunur. 


MUSTAFA YOL AYRIMINDA
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Atmaca, emre karşı gelerek Süleyman’a kurulan tuzağı Mustafa’ya söyler. Kanuni adım adım tehlikeye yaklaşırken, Mustafa’nın önünde iki yol vardır. Mustafa, aydınlığı mı seçecek yoksa karanlığa mı yürüyecek?


İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir