Şefkat Tepe son bölüm izle - Şefkat Tepe 132. bölüm izle

Şefkat Tepe 132. Bölüm canlı izle Şefkat Tepe son bölüm Samanyolu TV'de (stv) yayınlandı. Şefkat Tepe 132. Bölümü mynet.com'dan full izleyin

Son güncelleme: 29 Aralık 2013 16:22
Şefkat Tepe son bölüm izle - Şefkat Tepe 132. bölüm izle

Şefkat Tepe 132. Bölüm Samanyolu TV ekranlarında (stv) Şefkat Tepe 20:30'da yayınlanan son bölümü ile yine nefesleri kesti. Şefkat Tepe son bölümü Şefkat Tepe 132.bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM İZLE

Şefkat Tepe tüm bölüm fragmanları için tıklayın

Şefkat Tepe 132. Bölüm Fragmanı

Şefkat Tepe 131. Bölüm Fragmanı

Şefkat Tepe 130. bölüm izleyiciyle buluştu. Şefkat Tepe son bölümde, Sungurlar Timi, Türkmen köylerine saldıran grupları tespit etmek için Rojava bölgesine gitti.

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

​YENİ ÇIKAN FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Şefkat Tepe Son Bölüm 14 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. STV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin son bölümü, yine büyük heyecana sahne oldu. 

Şefkat Tepe 130. bölümde, Sungurlar Timi sınır ötesi operasyona çıktı. Sınırdan sızan tim, Rojava bölgesine geçip buradaki Türkmen köylerine saldıran grupları tespit etmeye çalıştı. Bu grupları tüm dünyaya ifşa etmek için gerekli belgelere ve kanıtlara ulaşmaya çalıştı. 

Şefkat Tepe son bölümde, Hülya'nın Yusuf'un kardeşi değil de muta nikahlı karısı olduğu ortaya çıktı. 

Şefkat Tepe 130. bölüm

Şefkat Tepe 129. bölüm, 7 aralık Cumartesi günü STV'de izleyiciyle buluştu. Şefkat Tepe'nin son bölümü, yine büyük heyecana sahne oldu. 

Şefkat Tepe 129. bölüm 7 Aralık Cumartesi akşamı STV'de ekrana geldi. Şefkat Tepe son bölümde Cemal, örgüt ve Savama ajanlarının desteğiyle çok tehlikeli bir kimyasal gazı Türkiye’ye sokar. 

Şefkat Tepe 129. bölümde Sungurlar Timi komutanı General Osman’ın emir subayı, bu kimyasal gazla Cemal tarafından şehit edilirken, Serdar ve Sungurlar, gazı bulmak ve Cemal’i yakalayabilmek için harekete geçer. Fakat Şefkat Tepe son bölümde Cemal, Suriye sınırında örülecek duvarı protesto etmek için toplanan göstericilerin arasına üzerinde kimyasal gaz olan intihar bombacısı gönderir. Tim, intihar bombacısını durdurmak için harekete geçerken, Cemal de asıl planını devreye sokar.

Şefkat Tepe 129. bölüm

ŞEFKAT TEPE HAKKINDA

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir