Şefkat Tepe son bölüm izle - Şefkat Tepe 133. bölüm izle

Şefkat Tepe 133. bölüm, 4 Ocak Cumartesi günü STV'de yayınlandı. Şefkat Tepe yeni bölüm, yine izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Son güncelleme: 8 Ocak 2014 12:40
Şefkat Tepe son bölüm izle - Şefkat Tepe 133. bölüm izle

4 Ocak akşamı yiciyle buluştu. 'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe , yine tam not aldı. NEfeslerin tutulduğu Şefkat Tepe yeni bölümde, yine birbirinden ilginç gelişmeler yaşandı. 

​ŞEFKAT TEPE 133. BÖLÜM İZLE

Şefkat Tepe 133. bölümde Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. 

Şefkat Tepe yeni bölümde, merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır. Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer. Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. 

Şefkat Tepe yeni bölümde, Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.ŞEFKAT TEPE HAKKINDA
Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir