2 metrelik 'ağaç adam' bir gecede fenomen oldu!

Sosyal medyanın son gözdesi California'da yaşayan 31 yaşındaki spor eğitmeni ve vücut geliştirmeci Danny Jones... 'Ağaç adam' lakaplı Jones, 2 metre 6 santimetre boyuyla sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Ağırlığı 124 kilogram olan Jones'un keşfedilmesini sağlayan ise bir tweet... Bir sabah uyandığında, kendisini binlerce insanın takip ettiğini gören Jones, Instagram ünlüsü olmanın keyfini çıkarıyor.

Güney Kaliforniya’da yaşayan 2 metre 1 santim boyundaki fitness antrenörü Danny Jones, fotoğraflarıyla sosyal medyada olay oldu.

31 yaşındaki yakışıklı antrenör, kaslı vücuduyla (genellikle yarı çıplak) olarak çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

TAM BİR DEV GİBİ GÖRÜNÜYOR

Evin içerisinde tam bir dev gibi görünen antrenörün bedenini evine sığdıramadığı seksi fotoğrafları geçtiğimiz günlerde Instagram’ın en çok paylaşılan içeriklerinden biri oldu.

"BU BİR ADAM DEĞİL, AĞAÇ..."

Jones'un Instagram hesabıyla karşılayan bir kullanıcı eğitmenin bazı fotoğraflarıyla birlikte bunu kendi hesabından paylaştı.

Kullanıcının "Bu bir adam değil, bu bir ağaç" mesajıyla yaptığı bu paylaşımın ardından Danny Jones bir anda Instagram fenomenine dönüştü, takipçi sayısı hızla arttı.Sadece bir gecede sosyal medya ünlüsüne dönüşen Danny Jones olup bitenleri Daily Mail'in internet sitesine "Bir çılgınlık" diyerek anlattı.Genç adam "Bir gece önce her zamanki gibi yatağıma yatıp uyudum ama ertesi sabah kalktığımda Instagram'da 8 bin yeni takipçim vardı" diye anlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bizde bunlara kalas diyorlar
kulubede mi yaşıyormuş?
Millet çıldırmış olmalı
Diğer Haberler