6 kişilik çete genç kıza tecavüz etti, Facebook'tan canlı yayınladılar

Chicagolu 5-6 gençten oluşan bir çete, 15 yaşındaki bir genç kıza tecavüz etti. Tecavüz Facebook'tan canlı yayınlandı, izleyen 40 kişiden biri bile durumu polise ihbar etmedi.

6 kişilik çete genç kıza tecavüz etti, Facebook'tan canlı yayınladılar

Skandal olayda Chicago polisi Facebook'tan canlı yayın yapan çete üyelerini yakaladı.

40 KİŞİ AYNI ANDA CANLI YAYINDA TECAVÜZÜ İZLEDİ ANCAK TEK BİR KİŞİ BİLE İHBAR ETMEDİ

Cinsel istismara uğrayan 15 yaşındaki genç kızla ilgili polise yapılan tek ihbar, Pazar gününden bu yana kayıp olduğu için endişelenen annesi Stacey Elkins oldu. Lawndale'deki Emineyt merkezindeki Komiser Eddie Johnson'a giden anne, kızının tecavüze uğradığı anların ekran görüntüsünü gösterdi.

NBC News'te yer alan habere göre, polis sözcüsü Michele Tannehill, genç kızı Salı günü bulabildi.

Chicago polisinden yapılan açıklamada, cinsel istismar mağduru genç kız hastanede tedavi altına alındı ve ailesiyle bir araya getirildi.

"BUNUN NESİ KOMİK! KORKUNÇ!"

NBC News'e konuşan anne, "Yapılan iğrenç bir şey ve yetmezmiş gibi Facebook'ta paylaşılması rezalet... Komşular, çocuklar bakıp gülüyor. Bunun nesi komik! Korkunç!" ifadelerini kullandı.

AYNI YIL İÇİNDE 2. FACEBOOK CANLI YAYIN REZALETİ...

Bu olayın, aynı yıl içinde ikinci kez gerçekleştiğini belirten polis yetkilileri, diğer olayın da aynı bu olayda olduğu gibi Facebook'tan yayınlandığını belirtti.

Ocak ayında, Chicago bölgesindeki bir erkek ve kadın, Facebook'tan yayınladıkları canlı yayın videosunun ardından tutuklanmıştı.

Videoda akıl sağlığı yerinde olmayan bir adamın elleri bağlanmış ve ağzı tıkanmış halde dövüldüğü ve işkence gördüğü görüntüler yer alıyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
aynı durum Türkiyede olsaydı busayfada yorum yazan devşirmeler,Türkiyeyi yerden yere vururlardı,ne hükümet bırakırlardı nede DİN,ama olaya batıda olduğu için,bişey demezler,susarlar?
bizde bunların alası oluyor haberin yoksa sansürden dir... Ensar dandamı habersizsin??
@manavmehmet2000 Ensara evet haklısın diyen Adaletsizliğe HAYIR diyorum. ( daha tam yetki olmadan böyle Bide Tam yetki olsa milleti de....)
Nammusz tek Türkiyede değiş her yerde Allah herkezin yardımcısı olsun kazadan beladan şerden namussuzdan korusun. Türkiyede hakimler tecavüzcülere gerekli ceza vermediği için HAYIR diyorum !
işte özenilen " medeni - çağdaş " batı...
Hep bu dinci hristiyanların şuçu sonuçta hristiyan bir ülkede yaşıyoruz demi Trump göz yumuyor yobaz Trump diyorlar mı acaba
Sen şimdi ne dedin????? İş olsun diye yorum yazmışsın.
@sema_a._2017 niye doğrular zorunamı gitti?
Genemi Yobaz hıristiyanlar medeniyetten uzak kalmış medeniyet sahibi avrupa
hele islam ülkelerinden birinde olsa. bunların beyinleri başka birşeye çalışmaz
@foto5865 müslüman ülkesi eleştiriye kapalı mi
başımıza taş yagsa suclu hukumet olur türkiyede yorum byledir
Türkiye'de olmaması gerekmez mi dininden dolayı. elestirinde Türkiye'de eleştirilmesin mi diyorsun
Diğer Haberler