900 kız çocuğunu hamile bıraktılar!

Köln'de 1936 yılına ait fotoğraflar ortaya çıkarıldı. Sergi ile halka sunulan fotoğraflarda; Nazilerin yaklaşık 900 Alman kız çocuğunu büyüttüğü ve onları Hitler'in iradesine nasıl bağladığı gözler önüne serildi.

Hitler Gençliğine ve Alman Kızlar Birliği'ne katılmak zorunda bırakılan 10 yaş üzere tüm çocuklardan cinsiyeti kız olanların büyük bölümüne tecavüz edilerek hamile bırakıldı.

Hitler intihar mı etti?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Al işte sana çağdaş , modern ve ilerici batı. CHP'nin istediği , hedefledigi de budur.
yalan bu gonullu olarak hamile kaliyorlardi ve on yasindada degillerdi yok tecavuz ediyorlarmis yok on yasindaki kizmis hep yahudi propagandasi bunlar tamam hitler psikopatti fakat dusman oldugu fikirlere ve ulkelere bakarmisin abd ingiltere fransa ve yahudiler hitlerin dusmanlari suanda dunyayi somürmuyormu?
BANA BIR PARTIYI HATIRLATTI????
senin yılbaşı partindir o
Evet hdp yi.
SEN AMERİKA OLSAN ; SUUDİ ARABİSTAN GİBİ BİR YÖNETİMMİ İSTERDİN YOKSA GÜCÜN DAĞITILDIĞI VE BİRİNİ BİLE İKNA EDEMEZSEN İSTEDİĞİNİ YAPTIRAMADIĞIN YAPTIRAMAYACAĞIN SİSTEMİMİ ATATÜRK GERÇEKTEN ÇOK ÇOK ÇOK BÜYÜK ADAMMIŞ
Savaşlarda kaybeden her zaman Çanidir savaş suçlusudur nasıl biri olursa olsun Kazanan işe dünyanın çani insanıda olsa kahramandır ABD 2 Dünya savasında Dünyanın gördügü en büyük İnsanlık suçunu işledi İnsanların yasadıgı 2 Sehire nükler bomba attı ne oldugunu bile anlamadan ınsanlar Kül bile deyil toz oldular çıkıp bir kişi ABD için birsey dedimi ? 2 Dünya savasını Hitler kazansaydı su an tarih kitapları çok farklı olurdu
Diğer Haberler