ABD'de mültecilerle ilgili flaş karar

Trump yönetimi ülkedeki izinsiz mültecilerin yakalanması için 100 bin güvenlik görevlisi görevlendirmeye hazırlandığı iddiasına Beyaz Saray'dan jet yalanlama geldi.

ABD'de mültecilerle ilgili flaş karar

Donald Trump yönetiminin ülkedeki izinsiz mültecilerin durumuyla flaş bir karara imza atmaya hazırlandığı iddia edildi.

AP'nin haberine göre, Beyaz Saray'ın 100 bin güvenlik görevlisini ülkede izinsiz olarak bulunan mültecileri yakalayarak sınır dışı etmek için görevlendirildiği öne sürülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde ABD polisi birçok izinsiz mülteciyi gözaltına almıştı. Gözaltına alınanların büyük bir çoğunluğunun suç kaydı olmadığı belirtilmişti. ABD'de 6 milyona yakın izinsiz göçmen olduğu tahmin ediliyor.

BEYAZ SARAY'DAN YALANLAMA

AP'nin abonelerine son dakika olarak servis ettiği habere, Beyaz Saray'dan jet yalanlama geldi. Beyaz Saray Sözcüsü, gündem yaratan gelişmeyle ilgili haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
HELAL..ADAM MİLLETİNİ DÜŞÜNÜYOR...BİZİMKİLERDE...PİS ADİ...KALLEŞ...ARABLARI CEBİMİZDEN BESLİYORUZ...?!!..
Boşa milliyetcilik yapmayın... Ama bizim ülkeyede böyle kendi ülkesinin bekasını düşünecek bir adam lazım.Körü körüne Milliyetcilik yaptığınız toprakların kapısı genelev kapısı gibi oldu giren çıkan belli değil..
Adam haklı kimin girip çıkacağına kendi karar verir arapları sevmiyor bende sevmiyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil
Adam sın adam !!!
Diğer Haberler