ABD'li diplomat Astana'da mışıl mışıl uyudu

Kazakistan'ın başkenti Astana'da Türkiye'nin de katılımıyla düzenlenen Suriye konulu görüşmelerinde ABD’nin özel temsilcisi diplomat Stuart Jones, kanepede uyurken yakalandı. Stuart Jones’un bu hali esprilere neden olurken, görüşmeler sırasında uyumasının ise ABD’nin Suriye’de yaşananlara yönelik ciddiyetsiz yaklaşımının bir sonucu olduğu yorumları yapıldı.

6 Temmuz 2017 11:16
PAYLAŞ
TWITTER

Suriye’de 2011 yılında başlayan iç savaşa önleyici çözüm bulunması adına Rusya, Türkiye, İran, Suriye ve Özgür Suriye Ordusu arasında bir süredir Kazakistan’ın başkenti Astana’da toplantılar düzenleniyor.

Bu toplantıların beşincisinde ise ilginç bir olay yaşandı. Toplantıyı takip etmesi için ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen diplomat Stuart Jones, görüşmelerin düzenlendiği yerdeki kanepede uyuklarken yakalandı.

"CİDDİYETSİZ YAKLAŞIM"

Jones’un bu hali esprilere neden olurken, görüşmeler sırasında uyumasının ise ABD’nin Suriye’de yaşananlara yönelik ciddiyetsiz yaklaşımının bir sonucu olduğu yorumları yapıldı.

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları4 yorum
 • 91 Oy
  ya çok normal sanki mastürbasyon yapıyormuş da yakalanmış gibi başlık atiyorsunuz
 • 54 Oy
  Adam lobi de uyuyor.Toplantı salonunda değilki.Neresi garip bunun.
 • 19 Oy
  at ve gözlük ilişkisi bu kadar ince anlatılabilirdi. bizim milletvekilleri toplantı sırasında mecliste uyur adamlar çok çalışıyor denir, bir başkası dünyanın öbür ucundan gelir saat farkından dinlenemez kanepede dinlenir ciddiyetsiz yaklaşım denir. karşındakini önce insan olarak gör empati kur sonra yorum yap...
 • 31 Oy
  Belkide gerekli yerlere dinleme cihazlarini yerlestirp uykuya dalmistir ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.