Aldatılmanın intikamını selfie çekerek aldı

ABD'de, eve erken gidince sevgilisini, ikisine ait yatakta başka bir adamla yakalayan, Teksas eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Duston Holloway, tepki göstermek ya da saldırmak yerine yataktaki çiftle selfie çekildi. Duston Holloway, erken geldiği evinde kız arkadaşını başka bir adamla uyurken bulduğunda kısa bir süre şok yaşasa da , daha sonra yatakta uyuyan sevgilisi ve adamın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabında yayınladı.

26 Nisan 2017 14:02
PAYLAŞ
TWITTER
Aldatılmanın intikamını selfie çekerek aldı

Sevgilisini başka bir adamla gördüğünde ilk olarak içinden 'saldırmak' geldiğini itiraf eden Holloway, daha sonra sakinleştiğini, bağırmak ya da saldırmak yerine yatakta uyuyanların fotoğraflarını çekmeye başladığını anlattı.

Holloway'in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına 'iyi adamlar iyi kadınları hak eder' sözü ve kız arkadaşını hayatından çıkarması çok sayıda sosyal medya kullanıcısının desteğiyle karşılandı.

SUKUNETİNİ KORUYABİLDİ, ÖVGÜ ALDI

Sosyal medyada on binlerce kez paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, Holloway'in böylesi bir durumda sükûnetini koruyabilmesini övdü.

Emory kentinde yaşayan Holloway, çektiği fotoğrafların ardından kız arkadaşını uyandırmaya çalıştığını ancak kız arkadaşının çok sarhoş olduğu için uyanamadığını söyledi.

Maximus isimli bir Facebook kullanıcısı, Holloway'e başka kadınlarla tanışması konusunda yardımcı olmayı teklif etti.

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları3 yorum
  • 35 Oy
    insan haberleri okurker diyor ki .. dünya nereye gidiyor böyle ???
  • 16 Oy
    Sevgilisiymiş güya... dındının dındını..
  • 20 Oy
    senin de mezhebin ne genişmiş be Coni

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.