Batı Şeria'daki gösterilere askeri müdahale

İsrail'in Filistin topraklarını kamulaştırmasına karşılık Kafr Qaddum kentinde yapılan gösterilere İsrail askerlerinin sert müdahalesi damga vurdu.

Batı Şeria'daki gösterilere askeri müdahale

İsrail askeri güçleri işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzey kesiminde bir grup Filistinli protestocu ile çatıştı. Kalabalığı dağıtmak için silah kullanan İsrail askeri iki kişiyi yaraladı.

Müdahale sırasında askerlerin ateş menzilinde kalan Filistinli bir çocuğun, babası tarafından kurtarıldığı anlar ise dakika dakika objektiflere yansıdı.

11 yaşındaki çocuk sağ bacağından vuruldu ve ambulansa taşındı

BABA, OĞLUNU KURŞUNLARDAN KURTARDI

Canını tehlikeye atarak yaralanan oğlunu kurşunlardan kurtaran baba, daha sonra onu kenarda bekleyen diğer protestoculara teslim etti. Yaralı çocuk, tedavi altına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Allahım , anadolu insanını bu zulümlerden koru ve dünyada zulme uğrayan tüm kavimleri muhafaza eyle rabbim,Zulme uğrayanların senden başka sığınacak dostu ve sahibi yok
@hakan_25_43_55 ALLAH akıl vermiş fikir vermiş her şeyi ALLHTAN beklersen işin zor kardeşim
aynen doğu ve güney doğuda yapılanlar gibi,gazetelerimiz filistini görüyor sadece,halbuki ülkemizde insanlar diri diri yakılıyor yaşlı çoluk çocuk erkek kadın demeden ,ALLAH zalimlerin sonunu getirecek inşallah,filistini gördüğümüz gibi kendi ülkemizde olanlarıda bir görseydik ya,o zaman ülkemizdeki müslümanlık ve insanlık tamdır derdik
Yüzü maskeli.Direnişi babalar yapar çocuklar değil. Korkaklar.
böyle olmasını kimse istemezdi. fakat Filistin'in zamanında para karşılığı, yahudilere sattıkları toprakların bedellerini şimdi ödüyorlar.
11 yaşındaki çocuğunu yüzüne maske takıp eyleme gönderen adam olsa olsa şam babası olur.Eylemi eleştirmiyorum,haklı olabilirler ama çocuğunu göndereceğine kendi gitseydi ya korkak.
TÜRK ASKERİNİN YAPTİKLARİ YANİNDA İSRAİLİN YAPTİKLARİ DEVEDE KULAK KALİR BUNLAR BİRŞEYMİ BİR SİZDE SİRNAKTA CİZRDE KÜRDİSTANDA TÜRK ASKERLERİNİN SİVİLLRE YAPTİGİNİ GÖRÜN İNSANLİKTAN ÇİKARSİNİZ . MİLLET 13 YAŞİNDAKİ KİZ COCUĞUNUN CESEDİNİ BUZDOLABİNDA SAKLADİ GÜNLERCE SİVİLLERE KULLAN GAZ BOMBALARİ YANGİN BOMBALARİ CABASİ BÖLEGEYİ HARABEYE CEVİRDİLİRE PKK NİNİ ÜSTÜNE ATTİLAR PKK NİN TOPU HELİKOPTERİ Mİ VARDİ YALANLAR GÜN GİBİ ORTADA ZAMANİ GELİNCE DÜNYA İNSANHAKLARİ MAHKEMESİNDE TÜRKİYE YARGİLANACAK
@xdersimox Türk askeri bana niye bişey yapmıyor? Ben de doğuluyum ama Vatan sevdası bana Dadaş unvanını vermiş. Türk askerine laf söyleyeceğinize silahlı yaratıklarınıza ağzınızı açın. Açın ki sonunda siz rahat edeceksiniz.
@xdersimox siz böyle bölücülük yapmaya devam ederseniz hayvan kadar değer görmezsiniz hak etmiş olursunuz size hiç acımıyorum hiç
Bir gün akp yüzünden bu ülkede bu duruma gelecek ,o zaman 100 lira fazla veriyor diye devlet emekliye bakirrr,diyen koyunlar ne yapacak
Akp nin yabancılara sattığı evler arsalar yüzünden umarım biz de bu duruma gelmeyiz.
@antofagasta_2014 Kutlarım ilk defa 10 numara yorum yazmısın kesin daha içmeye baslamadın ondandır dostum
Bunları görünce ülkemin doğusunda, ağzını burnunu çulla kapatıp terör örgütüne destek veren kansızları görür gibi oldum. Filistinli gençler sizler, şimdi ülkem insanının yaptığı gibi 1947 öncesi yahudiye topraklarını satan atalarınızın mezarlarını bir ziyaret edin derim. Türk gençliği 30-40 yıl sonra sizinde durumunuz bundan farklı olmayacak. Şimdiden tedbirinizi alın, tarlasını tapanını kürde satan babalarınızın yakasına yapışın.
@nafiyesugec sen insanlığa bir zararsın,emin ol,seni afrikada serengeti otlaklarına göndermek gerek
İsrail askeri çok merhametli
biz de bunlarla arayı bulup müttefik olmaya çalışıyoruz.
BUNUN BETERİNİ TÜRKİYE YAŞIYORUZ NE VARKİ BUNDA HADİ ONLAR İSRAİLLİ PEKİ TÜRKİYEDE YAPILANLARA NE DİYECEKSİNİZ MÜSLÜMANIZ YA HANİ BAKIN KADINLAR 8 MARTI KUTLAMAK İSTİYORLAR YAPTIKLARINA BAKIN GÖRÜN ANLAYIN ANLARSANIZ
gün ola devran döne allahda acımayacak türklerde elbet bir gün...sabırr...
akp ve teyyo atıp tutuyodu ne oldu yine ticarete devam
@birisi0053 ac dolabini bak bakalim sen napiyosun bosver tayyibi herkes kendini duzeltsin once
Uzun vadede Filistin diye bir halk kalmayacak,ne yazık ki;atalarının yaptığı hatanın şimdiki nesilleri yok oluşa sürüklüyor.
akp nin en iyi dostudur israil. 9 Türk vatandaşını öldürdüler de bizimkiler herhangi birşey yaptı mı. höykürüp pöykürüp ticaretlerine devam ettiler.
Berkin elvan için eylemci iddiasında bulunup hakaret ve iftira edenler bu yüzü maskeli eylemci masum Filistinliye üzülüyorlar...??
ALLAH yarrdımcımız olsun
Diğer protestoculara niye teslim ediyor,al gotur işte.Onlara vereceksen niye aliyorsun oradan,polis alacaktı zaten...
Diğer Haberler