Canlı yayında ölüme gittiler

Ukrayna'da güzellik kraliçesinin arkadaşıyla çıktığı eğlence turu korkunç bir kazayla sonuçlandı. Kaza öncesinde video çeken genç kızın ölüm anı sosyal medyada paylaşıldı. Videoda iki genç kadın da hayatın ne kadar güzel olduğundan bahsederken bir anda video kaydı bozulmaya başladı ve o sırada facia yaşandı.

Canlı yayında ölüme gittiler

Ukrayna’da iki genç kadın alkollü biçimde otomobil kullanırken kaza geçirdi. Güzellik yarışmasında birinci olan 16 yaşındaki Sofia Magerko 24 yaşındaki arkadaşı Dasha Medvedeva ile lüks spor otomobiliyle yol alıyordu.

Ellerinde içki şişeleriyle müzik dinleyen Sofia, bu anları sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşıyordu. Fakat hızla yol alan iki kızın bu eğlencesi ölümle sonuçlandı. Sofia bir ara kamerayı hız göstergesine yönelttiğinde aracın hız sınırını aşmış olduğu rahatlıkla görülüyordu.

Videoda iki genç kadın da hayatın ne kadar güzel olduğundan bahsederken bir anda video kaydı bozulmaya başladı ve o sırada Dasha direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktı. Sofia olay yerinde hayatını kaybederken Dasha’nın ambulansta öldüğü açıklandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
hiç üzülmedim nedense
Üzülmeyen arkadaş hayatında hiç hata yapmamış , gençliğinde bile cahillik yapmamış muhteşem bir varlık herhalde. Bravo! Gençlerin sevenlerine Rabbim sabır versin????
GERÇEĞİ ÇİZGİ FİLM GİBİ ALGILARSAN BÖYLE OLUR .
alkollü olup araç kullanan başkalarının hayatına kast eden insanlara üzülemem hak etmiş,içinde küçük bebeği olan bi aile nin aracına da vurabilirdi o tarafdan bakın
sen akıllı olacan gerisini allahın takdirne bırakacan yazık olmuş
e39 a ne olmuş öyle ya
Diğer Haberler