Canlı yayında ölüme gittiler

Ukrayna'da güzellik kraliçesinin arkadaşıyla çıktığı eğlence turu korkunç bir kazayla sonuçlandı. Kaza öncesinde video çeken genç kızın ölüm anı sosyal medyada paylaşıldı. Videoda iki genç kadın da hayatın ne kadar güzel olduğundan bahsederken bir anda video kaydı bozulmaya başladı ve o sırada facia yaşandı.

1 Temmuz 2017 11:30
PAYLAŞ
TWITTER
Canlı yayında ölüme gittiler

Ukrayna’da iki genç kadın alkollü biçimde otomobil kullanırken kaza geçirdi. Güzellik yarışmasında birinci olan 16 yaşındaki Sofia Magerko 24 yaşındaki arkadaşı Dasha Medvedeva ile lüks spor otomobiliyle yol alıyordu.

Ellerinde içki şişeleriyle müzik dinleyen Sofia, bu anları sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşıyordu. Fakat hızla yol alan iki kızın bu eğlencesi ölümle sonuçlandı. Sofia bir ara kamerayı hız göstergesine yönelttiğinde aracın hız sınırını aşmış olduğu rahatlıkla görülüyordu.

Videoda iki genç kadın da hayatın ne kadar güzel olduğundan bahsederken bir anda video kaydı bozulmaya başladı ve o sırada Dasha direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktı. Sofia olay yerinde hayatını kaybederken Dasha’nın ambulansta öldüğü açıklandı.


Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 232 Oy
  Üzülmeyen arkadaş hayatında hiç hata yapmamış , gençliğinde bile cahillik yapmamış muhteşem bir varlık herhalde. Bravo! Gençlerin sevenlerine Rabbim sabır versin????
 • 142 Oy
  GERÇEĞİ ÇİZGİ FİLM GİBİ ALGILARSAN BÖYLE OLUR .
 • 124 Oy
  sen akıllı olacan gerisini allahın takdirne bırakacan yazık olmuş
 • 140 Oy
  alkollü olup araç kullanan başkalarının hayatına kast eden insanlara üzülemem hak etmiş,içinde küçük bebeği olan bi aile nin aracına da vurabilirdi o tarafdan bakın
 • 1 Oy
  e39 a ne olmuş öyle ya
 • 326 Oy
  hiç üzülmedim nedense

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.