Çılgın çiftin 'havan mermisi' fantezisinin sonu kötü bitti

Peru'da birlikte sarhoş olup fantezi yapmak isteyen çiftin cinsellik oyunu kötü bitti. Kocanın iddiasına göre, 38 cm. uzunluğundaki havan mermisi patlayınca genç kadın hayatını kaybetti.

Çılgın çiftin 'havan mermisi' fantezisinin sonu kötü bitti

Sarhoş adam, cinsel ilişki sırasında eşinin isteği üzerine cinsel organına havan mermisi koyunca kadın hayatını kaybetti.

Peru'da yaşayan Ruben Valera Cornejo isimli adam, eşi ile birlikte içki içip sarhoş olduktan sonra ilişkiye girdi. Adamın iddiasına göre cinsel ilişki sırasında eşi Yubitz LIerena'nın kendisi ile cinsellik içeren oyunlar oynamasını ve evde bulunan bir nesneyi cinsel organına koymasını istediğini söyledi.

POLİS EVDE PATLAMIŞ HAVAN MERMİSİ BULDU

Cornejo, gece ile ilgili pek şey hatırlamadığını, sabah uyandığı zaman eşinin cansız bedeni ile karşılaştığını söyledi. Polis evde yaptığı aramada, üzerinde kan bulunan aktif olmayan havan mermisini bir çantanın içinde bulundu.

fantezi-yapmak-isterken-hayatini-kaybetti-10632943_462_m

YANINDA AĞRI KESİCİLER DE VARDI

Polis şefi Javier, bulunan havan mermisinin yaklaşık 38 santim uzunluğunda olduğunu ve ayrıca kadının yanında, acı çekmemesi için kullanılan ağrı kesicilerin bulunduğunu söyledi.

fantezi-yapmak-isterken-hayatini-kaybetti-10632943_7490_m

Hayatını kaybeden kadının babası Washington Llerena, tutuklanan kocanın hak ettiği cezayı alması için sonuna kadar mücadele edeceğini belirtti.

indir

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Boyle haberler yapip essegin aklina karpuz kabugu dusurmeyin. zaten duz duvara tirmanan abazan dolmus. denerler sora
@superilker Amaçta O Zaten, Hangi Haberi Üstüne Basa Basa Verirsen, Verdiğin Haber Domino Etkisi Yapar Ve Sürekli Devam Eder, Hacı Hoca Sakallı İrtica-1998-1999 Tinerciler Baliciler-2002-2003 Kapkaç-2004-2006 Gasp-2005-2007 Seri Katiller-2008-2009 Çocuk Kaçırma-2008-2010 Organ Çalma (Mafya) 2008-2011 Kadına Şiddet (Cinayet)-2012---- Koca Dehşeti-2011----- Tecavüz Ve Sonrasında Yakma Parçalama-2012---- Bonzai- 2014-2016 Şortluya Etekliye Dayak- 2016- Karşıt Görüşlüler- 1982- 2018+++ Çocuklara Tecavüz (İdam ŞART!) 2017-2018 Son Olsun! Suriyeliler- 2013-2018 Pişir Haber Yap Sun Çoğalsın..
@superilker helal
Asparagasta nirvana! Havan patladı, adama bir şey olmadı, kadın hala tek parça ve adam hatırlamıyor. Yav he he
ohaaa laaa !!! ateşli oyunlar oynamayın diyoruz adam havan mermisi ile ilişkiye giriyor vay arkadaş ya şaka gibi....
iyi olmuş salak
ateşle barut yanyana durmaz diye boşuna söylememişler kadın baya ateşliymişki patlatmış mermiyi
yuh sana mynet yazıklar olsun bunuda haber diye yayınlıyorsunuz. ne amaçlıyorsunuz?
sİvri zekalılar;patlayan havan mermisi adamıda götürür yazıda aktif olmayan diyor ve fotosu mevcut.Kadın muhtemelen iç kanama veya enfeksiyondan ölmüş veya metal zehirlenmesi.
HAVAN BATSIN
Olum havan mermisini nerden. Buldunz
bir daha ki sefere tank deneyin
adam haklı
.mda bomba patlatırım'ın gerçeğe dönmüş hali
havanı nerden bulmuşlar ki erotic shop da satılıyormu
İşin garip tarafı bunları gören daha çok yapacak görürsünüz Beyler acil bakın.Yutubda video çekerek tahmin paylaşan çocuğu gördünüz mü?ne söylediyse gelmiş mk bakın adı Molvin Paydin.Yalan söylüyorsam adiyim aratın Molvin Paydin diye görün tahminlerini.Hele bugün tüm tahminlerini tutturmuş.Bir çıkarım varsa dediğim gibi adiyim.Herhangi birşeyde istemiyor ücret ya da başka şeyler istemeden paylaşıyor.İşin ilginci video çekerek istatistik ve nasıl oynanacağını açıklıyor yemin ediyorum size.Youtube Molvin Paydin yazıp bakın dediklerimi anlayacaksınız :)
Havan mermisini çocukken patlattığımız mantar ile karıştırıyorsunuz gibi..
patlamamıştır salak saçma haber içte
haber saçmalıklar ötesidolu. 1:havan mermisi patlıyor kadın tek parça 2:havan mermisi patlıyor adama hiç bişe olmuyor 3:vajinasında havan mermisi patlayan kadının ağrısı ağrı kesicilerle giderilmeye çalışılıyor 4:adam hiç bişe hatırlamıyor bizde yedik.
O muhımmatı kesin amerika vermiştir :)
ya tank mermisi olsaydı
nerden bulmuşlar bu mermiyide sokmuşlar yahu Beyler acil bakın.Yutubda video çekerek tahmin paylaşan çocuğu gördünüz mü?ne söylediyse gelmiş mk bakın adı Molvin Paydin.Yalan söylüyorsam adiyim aratın Molvin Paydin diye görün tahminlerini.Hele bugün tüm tahminlerini tutturmuş.Bir çıkarım varsa dediğim gibi adiyim.Herhangi birşeyde istemiyor ücret ya da başka şeyler istemeden paylaşıyor.İşin ilginci video çekerek istatistik ve nasıl oynanacağını açıklıyor yemin ediyorum size.Youtube Molvin Paydin yazıp bakın dediklerimi anlayacaksınız ????
Gines rekorlar kitabina kesin girdiler
yuuuuhh, şaka mı bu?
havan mermisi patlamış ama havan mermisi sağlam. kadın ağrı kesicilerle ve havan mermisiyle bulunmuş. havan mermisinde kan izleri varmış ama aktif değilmiş. üstelik adamda sapasağlam. haberi yazan kişi havan mermisini hayal ederken yazmış olmalı. ne kadar saçma bir haber olmuşşş..
havanın mermisimi????
evde havan mermisinin ne işi olduğunu neden kimse sorgulamamış acaba bi bende mi yok :)
adamın cezası hadım edilmeli zaten erkek olsa onu yapmaz yapıyorsa az da hadım edilince nasil oluyor onun tadına bakmalı ben erkek olarak okurken utandım
o mermi patlamasaydı tsk dan fırtına muhimmatı isterdi kesin
Çok mutlu oldunuz mu bu haberi verirken
33 yaşındayım.fantazinin böylesini ilk kez duyuyorum
Flaş Flaş Flaş
Diğer Haberler